YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

16 Aylık Ajanda Eylül 2019 Aralık 2020 - Günlerin Getirdiği Arketipler

Libros Yayınları

%27 indirim
49,90 TL 36,43 TL
3 iş gününde temin

Libros logosuyla çıkan, yazar Silvia Arsebük’ün kaleme aldıgı “Günlerin Getirdiği” isimli 16 aylık ajanda serisinin bu yılki teması Arketipler!

Arsebük’e göre, “Hayatı anlamlandırmak büyük ölçüde bizim elimizde. Bunun yolu öncelikle kendimizi tanımak, beslendigimiz kaynakları bilmek ve gölgelerimizle yüzlesmekten geçiyor.” Iste bu noktada Silvia Arsebük arketipleri çıkarıyor karsımıza ve diyor ki; “Arketiplerimi kesfetmeye basladıgımda, içimdeki “ben”lerle tanıstım. Onların aydınlık ve gölge tara\u001Barının yasamımı nasıl etkiledigini fark ettim. Bu sayede kim oldugumu ve bana nelerin iyi geldigini, güç kattıgını, nelerin güçsüz bıraktığını gördüm. Ruhumun ve benliğimin gerçek ihtiyaçlarını anlamak hayatımı kolaylastırdı, huzur ve denge getirdi.”

Bu yıl her ay yalın bir dille açıklanmıs bir arketip ile tanısıyoruz. Kolaylıkla uygulanabilir alıstırmalar, pek çok davranısımıza ve düsünce kalıbımıza dair nedenleri anlamlandırıyor, kabullerimizi genisletiyor ve sifalanmamıza olanak tanıyor. Alıstırma, yazı ve aforizmalar ile çesitlenen ajanda, en degerli hazinemiz olan zamanımızı düzenlerken varlıgımızı kesfetme imkânı sunuyor. Eylül 2019-Aralık 2020 tarihlerini kapsayan ajanda ağustos sonunda raflardaki yerini alıyor!

Özellikler

En x Boy : 12,00 x 17,00  cm
Barkod : 8681379330626

Kategoriler

Odakitap.com