YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

2021 Karabaş Masa Takvimi

Özlem Özen

Karabaş Derneği

%15 indirim
23,00 TL 19,55 TL
1 adet stoklarımızda

Mutluluk bir cana yoldaş olmaktır!

Sokak hayvanlarına hak ettikleri değeri verebilmek ve onların birer yuva sahibi olmalarını sağlamak için canla başla çalışan Karabaş Derneği’nin Karabaş 2021 Takvimi YEM Kitabevi’nin katkılarıyla yayımlandı. Tüm geliri Karabaş Derneği’ne ve sokak hayvanlarına aktarılacak bu özel takvimden satın alarak siz de can dostlarımıza destek verebilirsiniz.

Hepimiz için pek çok acı ve hüzün barındıran sıra dışı bir yıla veda ederken, yeni yıla gözlerindeki umut ve sevgi hiç eksilmeyen dostlarımızla birlikte “merhaba” demek için hazırlanan Karabaş 2021 Masa Takvimi satın olarak siz de umut olabilirsiniz.

Çünkü umutlarımızı diri tuttuğumuz sürece düzeltme, değiştirme, geliştirme, iyileştirme şansımız da vardır. Umudumuzu yitirmeyelim, umud olalım! Belki tümüne ulaşamayabiliriz ama bilindik denizyıldızı hikayesinde olduğu gibi, “onun için fark edecektir” katkılarınız.

Karabaş Derneği olarak, bu umudu taşımak ve paylaşmak adına hazırladığımız, “elde edilecek tüm geliri sokak hayvanlarına destek olmak, yeni bir yuvalar kazandırmak için harcanacak” bu takvim ile sizleri de destek olmaya davet ediyoruz. Çünkü sizin desteğiniz olmazsa “bir eksik” kalıyoruz!

Bu daveti geri çevirmeyeceğinizi bilmenin mutluluğuyla;

Takvimin her bir sayfasındaki özel çekilmiş fotoğraflardan bize bazıları umutlu ve neşeli, bazıları ise hüzünlü ve sevgiye muhtaç gözlerle bakan dostlarımızı ofislerimizdeki, evlerimizdeki masalarımızın üzerinden her gün hatırlayalım. Hem zamanı hem de onları unutmayalım.

Sayfalarını keyifle çevireceğiniz, belki de hayatınıza bir can dostu dahil edeceğiniz, yardıma muhtaç olan bu canların sesine kulak vereceğiniz sağlıklı yıllar dileriz.

Özellikler

En x Boy : 14,00 x 20,00  cm
Barkod : 9784583161157

Katkıda Bulunanlar

Grafik Uygulama
Levent Çağın

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
Salih Güler

Odakitap.com