Reklam
Reklam
Affetmenin Gücü - %25 indirimli  - Raşit Sacit Şen - Bebek Tanıtım Yay

Kitap
Etiket Fiyatı
:
9,26 TL

İndirim
:
%25

İndirimli Fiyatı
:
6,95 TL

Özellikler
Stok Kodu :9786058685321
Boyut : 13.50x21.00
Sayfa Sayısı :112
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2014-04
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitabın Tanımı

Yıllar içinde birçok danışanına affetmenin gücünü anlatan, affetmeyi öğreten ve hayatlarına yeni bir başlangıç yapmalarına rehberlik eden kişisel gelişim uzmanı Raşit Sacit Şen, bu kitapta affetmenin gücünü sana da anlatıyor.

Neden mi affetmen gerekiyor?

Çünkü geçmişini temizlemediğin, olanlara ve olaylara takılı kalıp affetmediğin, kendinle barışmadığın sürece, ne kadar olumlu düşünürsen düşün, düşüncelerin ve hayallerin gerçekleşmeyecek.

Yani bir başka deyişle hayatımızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda olayları ya da karşımızdaki kişileri değiştirmeye çalışıyoruz. Boş yere zorluyoruz, çabalıyoruz ama sonuç alamıyoruz.

Ta ki kendimiz değişinceye kadar.

Kişisel gelişim sürecinizin en önemli adımlarından biri olan affetme adımını, bu kitapta verilen yaşanmış örnekler ve telkinler yardımıyla çok daha kolay atacaksınız.

Unutmayın hayat başınıza gelen olaylar değildir. Sizin başınıza gelen olaylara verdiğiniz tepkilerdir. Bedenimizin her bir hücresi saniyesi saniyesine kayıt tutuyor. Hiç durmadan, ara vermeksizin çalışıyor. Bizi üzen, korkutan, kızdıran, tehdit eden, sevindiren, ağlatan her türdeki duygumuz bilinçaltımıza kazınıyor.

Bu kitabı okumaya başlamadan önce kendinize şu cümleyi söylemeye hazır olup olmadığınızı sorun:


Yorumlar
Oyunuz:
22.05.2019
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.