sadsad x
asdasd

Akademikus Medeni Hukuk Çözümlü Özgün Sorular

Eyüp Koçak

Temsil Kitap

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Hâkımlık, Kpss Ve Kurum Sınavlarına Hazırlık

  Toplam 250 Çözümlü Özgün Soru

  Kıymetli meslektaşlarım ve dostlarım,

  Aralık (2019) ayında ilk baskısını yapmış olduğumuz çözümlü özgün sorulardan oluşan medeni hukuk soru kitabımızın ikinci baskısını hazırlamış bulunmaktayım. Kitabın ilk baskısına göstermiş olduğunuz ilgi beni ziyadesiyle memnun etti ve ilk baskı kısa sürede tükendi.

  Kitabın ilk baskısına dair bazı yazım yanlışlıkları olduğu ve az da olsa sorunun çözümü ile verilen cevap seçeneği arasında uyumsuzluklara rastlandığı uyarısını aldım. Her bir eleştiriyi tek tek ele alarak kitabın bu baskısında bu yanlışlıkları gidermiş bulunmaktayım. Her ne kadar sıfır hata ile bir kitap hazırlama kaygısı gütsek de bazen doktrindeki görüş farklılıkları ve bazen insanî dalgınlıklar ufak tefek yanlışlıkları gözden kaçırmamıza sebep olabilmektedir.

  Kitapla ilgili karşılaştığınız hata ve eksiklikleri eyupkocak84@gmail.com mail adresine veya @aveyup instagram adresine bildirmeniz, bir sonraki baskı için eksikliklerin giderilmesi adına kitaba önemli bir katkı sunacaktır. Eserin bütün adaylara faydalı olmasını temenni eder, hepinize en kalbî duygularla başarılar dilerim.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Ağustos 2020
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 16.5 x 23.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 1. Hamur
  Sayfa Sayısı : 134
  Barkod : 9786057731371

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Eyüp Koçak

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.