sadsad x
asdasd

Aklın Havadaysa...

Gezi Yazıları

Suat Şimşek

Artshop Yayıncılık

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • ''Kariyerlerini arkasına alıp dünya vatandaşı olmak üzere yola koyulmuş 'altın gezgin' dostumuz Suat Şimşek, sizi rengahenk coğrafya ve kültürlerde zevk ve lezzetle misafir ediyor. Kaçırmayın!"
  Attilâ Atasoy
  Hayal dünyama iyi gelen kitap…
  Suat benim de çok başarılı bulduğum bir avukatım. Pes etmeyi bilmeyen, yılmayan, tutuğunu koparan filmlerdeki Avukattır Suat. Ama gerçeği.
  Suat’ı birçok kişi mesleki açıdan tanıyıp değerlendirebilir. Başarılarının hayranı olabilir. Ben ise onu ilk, bir gezgin olarak tanıdım. Dünyanın en ücra köşelerinden çektiği video ve fotoğraflarını izliyordum. Sonra da üyesi olduğum Gezginler Kulübü’nde rastladım.
  Bakış acısı, gözlem gücü, anlatım farklılığı dikkat çekiyordu. Bugün ise bir kitap ile çıktı karşıma. Bir göz at diyerek cep telefonuma kitabını PDF olarak yolladığında, 3-5 sayfada kitap hakkında bir bilgi edinirim dedim… dedim ama kopamadım. 2 günde küçücük telefon ekranımdan 300 sayfayı devirdim. “Bir gezi kitabı, bu kadar ilginç, bu kadar sürükleyici olur. Üstelik bu kitap beni, gezgin olarak bir senedir eve hapsolduğum günlerde bambaşka dünyalara götürdü. Hayal gücümü zorladı, çok iyi geldi bana. İlaç gibi. Şimdiden ikinci, hatta üçüncü kitabını heyecanla bekliyorum.”
  Cem Polatoğlu
  “Şimşek bu kitapta gezdiği harika coğrafyaları kendi kişisel deneyimleriyle, herkesin anlayacağı bir dille kaleme almış. Okudukça ayaklarımızı yerden kesen, hem keyif veren hem öğreten hem de merak uyandıran anlatım tarzıyla ufkumuzu açan sürükleyici yazıları sizlerin de bir solukta bitireceğinizden şüphem yok. Yazarın ikinci kitabının ne zaman basılacağını merak etmeye başladık bile...”
  Günay Şimşek
  “Bunca bilgi birikiminin ne zaman bizlerle buluşacağını merak ediyorduk ve sonunda oldu üstelik de muhteşem oldu. Kemerlerinizi bağlayın, şimdi seyahat zamanı!”
  Koray Şimşek
  “Sevgili Suat bana çocukluğumuzun masalcısı Andersen’i hatırlatıyor. Hem çok iyi bir hikaye anlatıcısı olduğu hem de onun “Gezmek yaşamaktır” cümlesini yaşam felsefesi haline getirdiği için. Onun yazılarını okurken hem seyahate hem de içsel yolculuklara çıkıyorum. Kalemin daim, yazdıkların okurlara yol olsun...”
  Saffet Emre Tonguç
  “Kitabının adında da vurgulamış olduğu gibi, değerli gezginimiz Suat Şimşek ‘Aklın Havadaysa!’ diyor ve gezi anılarını, gözlemlerini kaleminin ucundan döktürüp; adeta bizleri o birbirinden güzel diyarlara, coğrafyalara götürüyor… Evet, aklınız havadaysa ve de uzak diyarlarda kaybolmak istiyorsanız satırlarının, sayfalarının arasında gezinmeye değer bir güzel kitap…”
  Turgay Tuna

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Mart 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 304
  Barkod : 9786257655170

  Katkıda Bulunanlar

  Editor Adi
  Timur Özkan

  Yazar Adı
  Suat Şimşek

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.