sadsad x
asdasd
Andante Müzik Dergisi Yıl: 19 Sayı: 194 Aralık 2022

Andante Müzik Dergisi Yıl: 19 Sayı: 194 Aralık 2022

Kolektif

Andante Dergisi

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Andante Dergisi Aralık sayısının kapağında, son yıllarda yurt dışındaki başarılarıyla hepimize büyük gurur yaşatan piyanist Burak Çebi yer alıyor. Menekşe Tokyay; sanatçımızla yeni albümü Bright Spots üzerine söyleşiyor.

  Menekşe Tokyay "klasik müzik dünyamızdan başarı haberleri" köşesinde pırıl pırıl parlayan genç yeteneklerimizi mercek altına alıyor. Yiğit Günsoy, Opera Kayıtlarından adlı köşesinde İkinci Dünya Savaşı sonrasının en büyük baritonlarından bir olan Ettore Bastianini’nin hayatını kaleme alıyor. Ahmet Makal, İsmet İnönü ve Müzik başlıklı makalesinde İsmet İnönü'nün çok yönlü tarihsel kişiliğini ve müzik tutkusunu kaleme alıyor.

  Andante Dergisi'nin Aralık sayısında; Emre Aracı, her satırında zaman yolculuğuna çıkaran, büyük keyifle okunan makalelerinin bir yenisinde, Londra’nın kalbinden Naum Tiyatrosu’na uzanan, farklı coğrafyaların şehirleriyle farklı asırlardan yitik yaşamların sahnelerini adeta gözler önüne seriyor. Al dente köşesinin bu ayki konuğu ise, “çikolatalı zencefilli minik kekler" tarifiyle flüt sanatçısı ve soprano İpek Avenk.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Aralık 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 20 x 30 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 1. Hamur
  Sayfa Sayısı : 80
  Barkod : 3990000042615

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Kolektif

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.