YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Annem Demişti Dersin

Pınar Sevim Yeşiltay

Cenevre Fikir Sanat

%25 indirim
25,00 TL 18,75 TL

Düştüklerinizi değil kalktıklarınızı sayın. Çocukların gerçek dünyasını anlamak için doğayı izlememiz yeterli çünkü kuşlar uçar, balıklar yüzer çocuklar oynar! Teşekkürler Okuyananne ebeveyn kaygıları ve oyunu birleştiren eşsiz eserin için.

- Uzman Psikotrapist Dr. Serhan Doğan

Ebeveyn ve çocuk etkileşimine ilişkin multidisipliner yaklaşıma sahip, etkileyici bir kitap. Okurken yaklaşımlar, yöntemler ve teknikler yaşamlarımızda da kullanılabilir mi diye sormaktan kendimi alamadım.

- Dr. Murat Bolelli - Okan Üniversitesi - Lisansüstü Çalışmalar Dekanı & Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü

Bizi kaygılandıran şeyi düşünür ve ona verdiğimiz tepki beyninizin genelleme özelliğinden sebep fizyolojik ve psikolojik tepkiler gösteririz. Bu şu demek kaygıdan tamamen kurtulmak bizi kaygılandıran seydende tamamen kurtulmak demektir. İlk başta bu cümle çok çekici görünüyor olsada durum öyle değil. Çünkü bizi kaygılandıran durum aslında çok önemsediğimiz ve anlam verdiğimiz bir durumdur. Bu yüzden aslında kaygı sandığımız kadar kotu bir durum değil. Kötü olan kaygıyı yönetememek. Bas edilebilir, yönetilebilir, orta düzey kaygı bizi hedefe ulaştırır. Peki bu mümkün mü? Okuyananne Sevgili Pınar Yesiltay’in kitabında bu ve benzeri soruların cevabını bularak kaygısız değil ama kaygınızın kontrolünü elinize almayı öğreneceksiniz.

- PDR İzmir eski Şb Başkanı, Psikoterapist Ferhat Yılmaz

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 177
Barkod : 9789752454453

Katkıda Bulunanlar

Editör
Yağmur Taşçı

Kapak Tasarım
Seren Sarsar

Odakitap.com