YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Arafın İki Yüzü

Burcu Yılmaz

Nemesis Kitap

%35 indirim
32,00 TL 20,80 TL 5 iş gününde temin

Galiba hayatın en hassas yerindeyim. Korku ile cesaretin savaştığı yerde, araftayım.Tıpkı adım gibi. Ne yapabilirim? Bugünden cesaret alıp yarına korkusuzca yürüyebilir miyim? Artık düşünmek istemiyorum. Bütün hayatım gereksiz ve anlamı olmayan düşüncelerle geçti. Korkularımın esiri olurken, hayatıma bir ışık yakmaya cesaret edemedim. Artık yeter. Düşünmeden hareket etmek istiyorum. Bana yardım et… Bu aşktan sağ çıkabilmem için bana güç ver.

Geçmişin izlerini kalbinde taşıyan Araf, kendine gizemli bir dünya kurmuştur. Bu dünyada yüzleşmekten korktuğu acılardan başka hiçbir şeye yer yoktur. Ta ki kader karşısına Turna’yı çıkarana kadar…

Turna açık yüreklilikle ona sevgisini sunarken, Araf’ın korkuyla dolu karanlık hayatını aydınlatmak için bir umut ışığı olur. Ancak Araf’ın tüm gerçekliği Turna’nın gözleri önünde bir bir parçalanırken, aşk her şeyi bir arada tutmaya yetebilecek midir?

Sahi, yapabilir misin? Beni iyileştirebilir misin? Benimle birlikte kovar mısın korkularımı? Sen de geçmişimle savaşabilir misin? Kötü biri olmadığıma inanır mısın?

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ağustos 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 248
Barkod : 9786057649607

Kategoriler

Odakitap.com