YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Arzın Hazineleri Ciltli

Mescid-i Haram - Mescid-i Nebevi

Fatih Karaboğa

Yedikıta Kitaplığı

%40 indirim
132,60 TL 79,56 TL Kargo Bedava

Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevî; Arzın en kıymetli iki hazinesi… Cenab-ı Hakk’ın nazargâhı, meleklerin ziyaretgâhı; enbiyanın otağı, Müslümanların muradı iki müstesna mekân. Gidip ziyaret etmek şöyle dursun; kalbi, gönlü orada olanların bile huzura erdiği, her karış toprağında âlemler sultanının ve Ashab-ı Kiram’ın alın terleri, ayak izleri ve daha nice mübarek hatıraları bulunan mukaddes topraklar...

Bugüne kadar sayısız eser kaleme alınmıştır kutlu şehirler hakkında… Kimi yüreğinde taşıdığı özlemini, kimi de gideremediği hasretini dile getirmiştir bu vesileyle. Binlerce şiir yazılmış, yüzlerce kaside söylenmiştir buralar için.

“Arzın Hazineleri” de sizi tarihte mukaddes bir yolculuğa çıkaracak, iki muhterem şehrin dününe ve bugününe götürecek. Yüzlerce yıllık mazinin muhteşem sayfaları arasında dolaşırken Mekke-i Mükerreme’nin ve Medine-i Münevvere’nin hem manevî yönlerini öğrenecek hem de buralara gösterilen tazim, hürmet ve sevgiyi derinlemesine hissederek tarihe şahitlik edeceksiniz.

Yüreğinde bir ömür Hicaz hasreti çekenler ve Haremeyn-i Şerifeyn’i yaşamak isteyenler için muhteşem bir mihmandar

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : Kasım 2021
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 16,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 416
Barkod : 9786057487834

Katkıda Bulunanlar

Editör
R. Kemal Subaşı
Tunahan Kanıcı

Genel Yayın Yönetmeni
Kemal Erkan

Odakitap.com