YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Asena

Sabahattin Önkibar

Kırmızı Kedi Yayınevi

%40 indirim
13,89 TL 8,33 TL
5 adet stoklarımızda

Gazeteci-yazar Sabahattin Önkibar, odak noktasında Meral Akşener’in bulunduğu bu çalışmasında, ülkücü hareket, DYP, Çiller, Susurluk, 28 Şubat, AKP, FETÖ, Bahçeli, MHP ve Akşener’in kuracağı yeni partiyle beraber yakın dönemin siyasi röntgenini çekiyor.
Bugüne dek hiç duyulmamış bilgi ve anekdotlar aktaran Önkibar, Akşener’in Erdoğan’a rakip olup olamayacağı tartışması ekseninde, dünden bugüne olaylar ve portreler galerisi oluşturuyor.

- Akşener, ne zaman “Kahrolsun Amerika!” dedi…
- “Aşkımız galip geldi” demesinin ardındaki gerçek ne…
- Nasıl milletvekili oldu…
- Bakan olmasını Fethullah Gülen’e mi borçlu…
- Gezi protestolarında ne yaptı, kiminle birlikteydi…
- “Ülkücülükten geçinenler” hakkında ne düşünüyor…

“Ben onlar gibi daha başbakan ve cumhurbaşkanı olmadan Beyaz Saray’da ağırlanmadım. ABD’ye gidip icazet istemedim. Sözler vermedim. Onların arzusuyla BOP eşbaşkanı olmadım...”

Meral Akşener

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2017
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,00 x 19,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 176
Barkod : 9786052981689

Bu kitabı merakla bekliyorum. Acaba Sabahattin Bey Meral AKŞENER'i övdü mü, yerdi mi ?

H
Hasan Ali  -   23.10.2017

Ulusal Kanalda kitabı kendisi tanıttı. 40 yıldır tanıyıp tanıştığı bir şahsiyeti ne övdüğünü ne de yerdiğini söyledi. Ülkücü olan Meral Akşener'in kocasının solcu olduğunu, (“Aşkımız galip geldi” demesinin ardındaki gerçek ne) sorusunun cevabı bu olsa gerek. Meral Akşener'e hapis tehdidiyle kim şantaj yaptı ? Cevabı bu kitapta dedi. MHP ve Devlet Bahçeli hakkında her şey kitabı PDF den okumuştum. Bunu da okumak isterim

İ
İbrahim Yıldırım  -   24.10.2017

Çok dağınık kurgulanmış bir kitap. Televizyon programında konuyu aktarıyorken bile Sayın Önkibar daha derli toplu bir biçim izliyor ancak bu kitap, birbiri ile tarih ve ilgi örüntüsü kurulmaya çalışılmadan okurun önüne atılıvermiş bir yapboz havasında. Yer yer övgü ve hemen ardından bir ufak eleştiri; kısım kısım eleştiri ama birden aslında şöyle de iyi güzellemeleri içeriyor. Benim gibi, kimdir Akşener diye merak edenlerin kafasını karıştırmaya yarayan bir çalışma olmuş.

M
Mehmet Metin Levent  -   24.10.2017
Odakitap.com