YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Başarı İlkeleri - Kısaltılmış Klasikler Serisi

Hedefe Ulaşmak Üzerine Bir Rehber

The Law of Success (Condensed Classics)

Napoleon Hill

Sola Unitas

%33 indirim
14,00 TL 9,38 TL
42 adet stoklarımızda

Muhtemelen insanların %95’i, onlar için en uygun işin hangisi olacağı ya da uğruna mücadele edecekleri kesin bir hedefin birazcık bile farkında olmadan hayatları boyunca oradan oraya sürüklenip gider. Bir kişinin eylemleri, baskın düşünceleriyle her zaman uyum içindedir. Bilince özellikle yerleştirilmiş, sürekli farkında olma kararlılığı gösterilen kesin bir hedef, nihayetinde kişinin bütün hayatını etkileyene kadar bilinçaltına nüfuz eder.

Başarı, büyük ölçüde hayatın değişen koşullarına dengeli bir şekilde uyum sağlayabilme meselesidir. Başarı İlkeleri kitabında Napoleon Hill, yirmi sene süren araştırması sonucunda başarıya ulaşma sürecini, on beş ilkeye ayırarak herkes için anlaşılır ve ulaşılabilir bir hâle getirmiştir.

PEN Ödüllü yazar Mitch Horowitz’in editörlüğünü ve özetleme görevini üstlendiği Kısaltılmış Klasikler Serisi, çağımıza damgasını vuran ve milyonları etkileyen çok değerli kitapların öz hâle getirilmiş versiyonlarından oluşmaktadır. Bilginin büyük bir hızla yayıldığı modern çağda, vakti sınırlı olmasına rağmen kendini geliştirmek isteyen okurlar düşünülerek hazırlanmıştır.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mayıs 2021
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 11,00 x 18,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 64
Barkod : 9786257406048

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Gülsün Arıkan

Editör
Esingül Doğan

Kapak Tasarım
Mert Musaoğlu

Düzelti - Redaksiyon
Hale Özdemir

Genel Yayın Yönetmeni
Buket Konur

Grafik Uygulama
Sibel Kaya

Odakitap.com