YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Beklenen

Şule Hatipoğlu

DKY Yayınevi

%45 indirim
40,00 TL 22,00 TL
83 adet stoklarımızda

Kendi hatalarından çocuklarını uzak tutarken bencil davranmakla suçlanan bir anne; Nedret. Böyle bir annenin sarıp sarmaladığı, ömür boyu bu sevginin bedelini ödeyen Tekin. Hayatla ilgili kararlar almaya çalışırken kayıtsız şartsız güvenilmeyi arzulayan Yücel. Kendini gerçekleştirmek isterken başka bir yöne savrulan, Nedret, Tekin ve Yücel’in kurduğu üçgenin içinden çıkamayan, geçmişin hayaletleriyle yolunu kaybeden Oya. Gerçeklerin göründüğü gibi olmayabileceğini gösteren bir kurgu.

Beklenen; zamanda fiziksel olarak ileri doğru giderken zihnen geriye akışın kişileri nasıl dönüştürdüğünü anlatıyor. Yaşanılan ânın geçmişten gelen bilgilerle nasıl şekillendiğini. Görünenin ardında yatanın anlaşılması için cesaret ve sabır gerektiğini. Acı veren hafızaya yerleşen eski bir şarkıyı mırıldanırken yeni bir kurgunun kilidini açıyor, kendini keşfetmenin büyüsüyle karşılaşıyorsunuz. Bu anahtar bir de ihtimal veriyor: Belki de kaçtıklarımızda gizliyiz.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,00 x 19,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 344
Barkod : 9786057658210

Kategoriler

Büyümenin bedeli midir mutsuzluk?

Kitapta altını çizdiğim cümlelerden biri bu. Etkilendim. Film izledim sanki. Özlemişiz böyle romanları...

E
Ege Polatoğlu  -   19.11.2020
Çok beğendim.

Uzun zamandır böylesine etkilendiğim ve heyecanlandığım bir kitap okumamıştım. Yazarın emeğine sağlık. Herkese şiddetle tavsiye ederim...

G
Gaye Holat  -   14.11.2020
Odakitap.com