YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Bitmeyen Gecenin İçinde

Parçalanmış Bir Dünya, Kuşatma Altında Bir Aşk

Through the Ever Night

Veronica Rossi

Pegasus Yayınları

%35 indirim
36,94 TL 24,01 TL
10 iş gününde temin

“Fırtınaların harap ettiği bir dünyada acımasız geceye ve tüm ihanetlere rağmen hayatta kalmak İçin direnen bir aşk...”

Aria annesinin kaybını kabullenmiş ve artık Hayal’in dışındaki yabani dünyaya uyum sağlamıştır. Peregrine ise Tide kabilesinin Kan Lordu olarak yeni sorumluluklarına alışmaya çalışmaktadır. Birbirine umutsuzca aşık iki gencin yolları aylar sonra tekrar kesiştiğinde mutlulukları çok kısa sürer. Tide’lar, yarı kametçi olan Aria’ya güvenmemektedir ve Perry, yönetmesi gereken kabile ile sevdiği kadın arasında kalır. Eter fırtınaları her geçen gün kötüleşirken, emniyette olabilmek için tek umutları Durgun Mavi’yi bulmaktır. Üstelik bu efsanevi bölgeye ulaşmak isteyen sadece onlar değildir ve Perry’nin yeğeni hala Konsül Hess’in tutsağıdır. Etrafları sahte dostlar, dosta dönüşen düşmanlar, doğal felaketler ve güçlü tutkularla çevrilen ancak asla yılmayan Aria ile Perry güzel bir gelecek kurmak uğruna bir kez daha ayrı düşecektir.

“Akıllara durgunluk veren bir macera ve aşk hikayesi. Bu kitaba resmen saplanıp kaldım.”
- Kami Garcia

“Sürekli artan duygusal gerilimiyle ilgi çekici bir trajedi.”
- Kirkus Reviews

“Sevilen karakterler geri dönüyor, yeni karakterler ortaya çıkıyor ve Sonsuz Gökyüzünün Altında’nın hayranlarını harika bir hikaye bekliyor.”
- Romantic Times

“Rossi, Sonsuz Gökyüzünün Altında’nın ustaca yazılmış, sürükleyici devam kitabında tempoyu hiç düşürmeyerek çıtayı yükseltmiş.”
- Voya

“Sadakat, hayatta kalma ve aşka dair bu roman, duygusal yoğunluk ve macera dengesiyle okuyucuları oldukça tatmin ediyor.”
- Booklist

“Perry ve Aria, hayatta kalabilmek için hem birbirlerine tutunan hem de birbirlerinden faydalanan gerçekçi karakterler. Tükenmekte olan bir dünyada, başkahramanların karşısına zorlu engeller çıkaran kötü adamlar bile çaresiz kalırken Aria ile Perry kusurları olan fakat iyi niyetli birer lidere dönüşüyor.”
-The Horn Book

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2015
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 352
Barkod : 9786053434849

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Özge Burçak Aydınalp

Editör
Sibel Yıldız

Katkıda Bulunan (İçerik)
Ezgi Gültekin

Odakitap.com