YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Bitse de Gitsek

Verimli Toplantılar İçin Toplantı Yönetimi

Asuman Özdemir

Nobel Akademik Yayıncılık

%10 indirim
22,00 TL 19,80 TL
1 adet stoklarımızda

Sosyal bir varlık olan insan, her şart ve koşulda toplanma ihtiyacı duymuştur. Bu iletişimin sağlandığı en iyi yoldur. Yönetimin en temel süreçlerinden biri olan toplantılar, belli sonuçlara ulaşmak için iki veya daha fazla insanın arasındaki bilgi, görüş ve fikir alışverişi olarak tanımlanır. Toplantılar, ortaya çıkan sorunu çözmek, ihtiyaç duyulan uzmanlık bilgisine ulaşmak, herhangi bir konuda ilgilileri bilgilendirmek, toplu karar almak, sorumluluğu anonimleştirmek veya çalışanların moralini yükseltmek gibi çeşitli nedenlerle düzenlenir.

Ancak bir toplantıda yaşanan en yoğun duygular: huzursuzluk, aşırı can sıkıntısı, bıkkınlık ve "ben neden burdayım", "bir an önce bitse de gitsek" düşüncesidir. Ancak, örgütlerin belirleyecekleri ilkelere bağlı olarak oluşturdukları toplantı kültürleri, verimli toplantılar için ilk adım olacaktır.

Verimli, başarılı toplantılar için, bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı bu çalışma; yönetici, çalışan, öğretici, öğrenenler için önemli bir kaynak olacaktır.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2015
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 13,50 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 152
Barkod : 9786053200604

Katkıda Bulunanlar

Editör
Taliha Aslan

Kapak Tasarım
Sevgi Pınar Özen

Düzelti - Redaksiyon
Gönül Ekici

Genel Yayın Yönetmeni
Nevzat Argun

Odakitap.com