YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Boğazımdaki Yumrular

Ayser Özbulut

Cinius Yayınları

%32 indirim
39,00 TL 26,52 TL
Stoktan Teslim

"Oysa durum asla göründüğü gibi değildi. Yüreğim parçalanmış, hasretim doruklara ulaşmış, boğazım yutkunamamaktan nasır bağlamış, korkularım bütün ruhumu teslim almış, içi boş bir bedende yaşıyordum..."
- Ayser Özbulut

Boğazımdaki Yumrular, yaşama dönük umutların filizlendiği, zorlu koşullar altında yaşanan hayatların tanıklığını getiriyor bizlere... Hesapsız, beklenmeyen bir karşılaşma ile hayatı tümden değişen bir kadınla tanıştırıyor bizi

- Ayser Özbulut.

Beklenmedik zamanda kapısını çalan aşka yürürken, hiç bilmediği bir yaşamın içinde bulur kendini Elif... Gelecek vadeden ilkeli vatansever bir subay ile yaptığı evlilikle değişen hayatı, onu büyütüp olgunlaştırır.
Ateş hattında gencecik bir kadın, babaya hasret büyüyen bir evlat ve önceliği daima “Vatan” olan başarılı bir subayın Kütahya'da başlayıp Iğdır, Ankara, Hakkari'de devam edip Bodrum'da sonlanan hikayesi...
Kahramanımızın yaşadıklarını okurken zaman zaman gözleriniz dolacak, bazen de endişe duyacaksınız. Derinden etkileneceğiniz yakın tarihi anlatan, yaşanmış gerçeklerle yüzleşeceksiniz..

“Bazı aşklar vardır, anlatılır ama yazılamaz. Ayser Özbulut hem yaşayıp hem yazanlardan. Ben dinlerken çok keyif almıştım. Yazılı halini okursanız bana hak vereceksiniz...”

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2017
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,00 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 346
Barkod : 9786052964682

Kategoriler

Odakitap.com