YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Çarmıh ve Hilal

Answering Islam

Norman L. Geisler, Abdul Saleeb

GDK Yayınları

%40 indirim
20,00 TL 12,00 TL
2 adet stoklarımızda

"Bu kitap, Hristiyan imanını savunmak ile ilgilenen herkes tarafından okunmalıdır. Dr. Geisler bu kitabı daha önce Müslüman olan bir başka yazar ile birlikte yazdı ve her ikisi de bu kitapta İslam hakkında şimdiye kadar yazılmış olan en geniş açıklamalara ve eksiksiz değerlendirmelere yer verdiler."

- Josh McDowell ("Hüküm Gerektiren Yeni Kanıtlar" adlı kitabın yazarı)

"Bu kitap, milyonlarca Müslüman'ı İsa Mesih'e kişisel olarak iman etmekten alıkoyan teolojik engeller ile mücadele eden kişiler için çok değerli bir araçtır."

- Patrıck Cate (ınternational Missions, Inc. Başkanı)

"Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Müslüman varlığı büyümeye devam ediyor. Bu nedenle, Müslümanlar'ın neye inandıkları ve biz Hristiyanlar'ın Mesih'in iddialarını onlara ikna edici ve sevgi dolu bir şekilde nasıl sunabileceği konusunda açık ve dürüstçe yazılmış olan bu kitap önemli bir yere sahiptir.

- Ronald Nash (Yenilenmiş Teoloji Semineri)

"Bu kitap, teolojik bir başyapıttır. Hristiyan bakış açısından İslam'ı analiz eden ve şimdiye kadar gördüğüm en kolay anlaşılır kitap. Günümüz dünyasında Hristiyanlığa yapılan en ciddi dini meydan okumayı anlamak için paha biçilmez bir kaynak."

- R. C. Sproul (ligomer Hizmetleri)

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2011
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 14,00 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 488
Barkod : 9786055739508

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Leyla Güleç

Odakitap.com