YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Catia Ciltli

238 Video - 15.5 Saatlik Eğitim!

Haluk Tatar

Pusula Yayıncılık

%25 indirim
48,00 TL 36,00 TL
5 adet stoklarımızda

Yıllardır Türkiye'de bilgisayar ve bilişim yayıncılığının önde gelen kuruluşu olan Pusula Yayıncılık, yine bir ilke imza atıyor: Pusula Akademi Görsel Eğitim dizisi, DVD Book adı verilen yeni bir kategoride, en karmaşık yazılımları profesyonel şekilde hazırlanmış videolarla kullanıcılara sunuyor. Böylelikle 1000 sayfalık basılı kitaplara ya da eğitim kuruluşlarına verilen astronomik ücretlere gerek kalmayacak! DVD'nizi bilgisayarınıza takın ve istediğiniz dersten başlayarak Catia'yı öğrenmeye başlayın. Görsel eğitim setlerinin basılı kılavuzlarında da DVD'de ele alınan yazılımlar hakkında ayrıntılı bilgi, kullanım kılavuzu ve DVD'nin ayrıntılı içeriği yer alıyor...

Pusula Akademi Görsel Eğitim dizisinin ikinci ürünü olan Catia, kavramdan ayrıntılı dizayna kadar olan tasarım süreci içinde, ürün geliştirmenin bütün temel aktivitelerine ivme kazandırır. Tasarımcı, 2D ve 3D tel kafes, katı modelleme, montaj modelleme, hibrid modelleme, teknik resim ve diğer birçok seçeneği kullanarak ürünü geliştirebilir. CATIA'nın en büyük avantajlarından birkaçı da yüzey modelleme, katı yüzey entegrasyonu ve yüzey analizlerinin çok gelişmiş olmasıdır. Özellikle kalıp, sac kaporta gibi yüksek yüzey kalitesi isteyen endüstri ürünlerinin tasarımı için vazgeçilmez çözümdür.

Catia, 3 boyutlu yazılımlar ve video eğitiminde uzmanlığıyla tanınan Haluk Tatar ve İlkay Çömlek tarafından hazırlandı. DVD'de konularına göre kategorilendirilmiş, kolay konulardan zorlarına doğru sıralanmış tam 238 video bulunuyor. Catia'dan sonra, aynı dizi içinde yer alan AutoCAD, Photoshop, Revit, InDesign, Illustrator, 3D Studio gibi DVD kitaplar da kısa süre içinde piyasaya sunulacak.


Giriş - Arayüz Düzenleme
2 Boyutlu Tasarım
3 Boyutlu Tasarım
Parça Tasarımı
Formülasyon
Teknik Resim
Montaj
Klavye Kısayolları
Catia Tanıtımı
Set Aktivasyonu Tanıtımı
Örnek Parçalar
Catia Dosya Tipleri
Çizgi
Çıktı Alma
Daire
Dolgu
Compass
Boolean
Elips
Eğri
Sketch Analizi
Parça Çağırma
Pah
Aynalama
Band Analiz
Loft
3 Boyutlu Modelden Kesit
Dizayn Table
Linkleme
Yüzey Çeşitleri
Görünüm Çeşitleri
Malzeme Listesi
Yüzey İşaretleri
Delik Tablosu
Render
Kesit Düzenleme
Eksenler
Özel Görünüm Oluşturma
Sac Açılım Teknik Resmi
Sayfa Kavramı
Yüzey Uygulamaları
Body Ekleme
Renk Atama
Şeffaflık
Yüzey Tabanlı Özellikler
Sınırlar
Modelleme
Ölçeklendirme
Ölçülendirme
Balonlama
Görünüm Sihirbazı
Yazı Ekleme
Not Ekleme

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi :
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 17,50 x 24,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 31
Barkod : 9786055106010
Odakitap.com