sadsad x
asdasd

Cinsel Astroloji Rehberi

Kaan Erkam

İskenderiye Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Kitabı Alırken Ve Okurken Dikkat Edilecek Şeyler

  Bu kitabı, kitapçıda görüp elinize alsanız, ilk iş hemen kendi burcunuza bakacaksınız. Ne de olsa burçların CİNSEL özelliklerini yazıyor. Arkasından da varsa sevgilinizin, eşinizin burcuna, sonra da ilişkideki uyumunuza hızla göz atacaksınız. Yüksek olasılıkla “Vay be! Çok doğru!” diyeceksiniz.

  Öte yandan, kitabı evde saklamazsanız, misafirliğe gelen eşiniz dostunuz, bu kitabı görüp karıştırınca, sizin burcunuza da bakacak elbet. Bir anda kocaman bir gülümsemeyle “Vay! Demek, sen Koç burcusun ve her ortamda sevişebilecek kadar azgınsın ha!?” diyebilir. Ne de olsa kitap öyle yazıyor.

  Siz de panik yapıp “Olur mu canım. Büyük saçmalık. Bu yazılanların benimle hiç ilgisi yok. Saçmalamışlar” diyebilirsiniz. İçinizden de “Yahu sen de İkizler burcusun. Yatakta sevişirken sürekli konuşuyormuşsun” diye geçirebilirsiniz. Geçirin. Doğrudur. Ve hatta arkadaşınız, kendi burcunu okuyup da “Yuh! Haklıymışsın yahu. Bunun benimle uzaktan yakından ilgisi yok” da diyecektir. Desin. Ertesi gün, ilk işi kitabı satın almak olacaktır. Olsun.

  Bir başka olasılık ise anlatılan burçtaki kişi, gerçekten siz olmayabilirsiniz. Yıldızların, yükselen burçlarla da ilgisi vardır. Çok sevişken ve dağınık bir Başak kadını da olabilir, seksle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir Akrep kadını da olunabilir. Ama merak etmeyin! Paranız boşa gitmedi. Birinden biri, sizsinizdir.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Aralık 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 160
  Barkod : 9786057402042

  Katkıda Bulunanlar

  Editor Adi
  Burak Fazıl Çabuk

  Yazar Adı
  Kaan Erkam

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.