sadsad x
asdasd

Çizgilerle Savaş Sanatı

Yaşamınızın Her Alanında, Bir Yarıştan Ya Da Mücadeleden Nasıl Zaferle Çıkarsınız?

Sun Tzu

Akıl Çelen Kitaplar

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • "Kazandığımda, taktikleri herkes görebilecektir; ancak kimsenin göremeyeceği, zaferi getiren stratejinin nasıl geliştirildiğidir."

  - Sun Tzu

  Akılçelen Kitaplar, kişisel gelişim ve iş yaşamı kitaplarında yeni bir yaklaşımla okurlarının karşısına çıkıyor. Uzun süre çok satanlar listesinde yer almış ve yer almakta olan kitapları çizgi roman formatında okuyucuyla yeniden buluşturuyor.

  Bir zamanlar yaşlı bir bilgenin söylediği gibi, hayat hiç de kolay değil; özellikle de size zorluklarla nasıl mücadele edeceğinizi öğreten olmadıysa. Karşınıza çıkan türlü sorunla nasıl başa çıkacağınızı öğrenirseniz, hiç kimse ve hiçbir şey sizi durduramaz. Bilge General Sun Tzu, 2500 yıl öncesinden size bir savaşı ya da bir rekabeti zaferle taçlandırmanın sırlarını veriyor.

  Savaş Sanatı, savaş ve strateji konusunda yazılmış en eski kitaptır ve günümüzde pek çok ülkede askeri okullarda okutulmaktadır. Ancak kitabın etkileri askeri eğitimle sınırlı değildir; felsefe ve işletme okullarında da okutulmaktadır ve sporculardan işletmecilere, yöneticilerden yatırımcılara kadar farklı meslek gruplarından insanların başucu kitabı olmaya devam etmektedir.

  Anlaşmazlıkları ve çatışmaları ne kadar iyi anlarsak, ortaya çıkmalarını da o kadar kolayca engelleyebilir, daha barışçıl bir toplumun oluşmasına katkıda bulunabiliriz.

  Antik Çağ'dan gelen bilgelik. Kesinlikle okunmalı...

 • Özellikler

  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 20 x 25.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 1. Hamur
  Sayfa Sayısı : 48
  Barkod : 9786055381820

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Z. Çiğdem Ataman

  Resimleyen Adı
  Shane Clester

  Yazar Adı
  Sun Tzu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.