YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Cyclist Dergisi Sayı: 61 Mart 2020

Kolektif

Cyclist Dergisi Yayınları

%25 indirim
20,00 TL 15,00 TL

61. sayımız Cyclist Türkiye Mart bu ay da dopdolu!

Kadınlar gününü kutladığımız yeni sayımızın ilerleyen sayfalarında ‘bir anneyi yine en iyi bir anne anlar’ dediğimiz Banu Yelkovan’ın dünya şampiyonu Lizzie Deignan röportajıyla beraber geçmişten bugüne bisiklete yön veren kadınların hikayelerine tanık olacaksınız.

Ocak ayında ülkemize gelen Guinness rekoru sahibi Juliana Buhring, İBB’nin ilk bisiklet şefi Rukiye Demirci, Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’nun mimarlarından Sema Gür, Arzu Tekir’in kaleminden dünyayı bisikletle turlayan ilk kadın Annie Londonderry’nin öyküsü, Trek kadın takımı, daha yaşanabilir şehirler için siyaset alanında mücadele eden Anne Hidalgo ve Janette Sadik-Khan 61. sayımızın konukları arasında!

Ayrıca Erman Öner’in Türkiye’de kadın bisikleti denildiğinde akla gelen ilk isimlerden Tuncer Salihoğlu ile özel söyleşisi, Aydan Çelik ile badem ağaçlarının arasında Datça turu, Sarper Günsal’dan tek günlük yarışların kültürel ve turizm yönüne bakış, Beykoz’da pedal bastığımız Salcano Yerli Tur, Prof. Dr. İrfan Türetgen’den maksimum nabız çıkmazı, 2020 bisiklet trendleri, Bisan ile gelişimi takip et yazısı dizisi, performans konuları, bisiklet inceleme ve bisiklete dair çok daha fazlası yeni sayımızda sizleri bekliyor olacak!

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mart 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 19,50 x 27,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 114
Barkod : 3990000092857
Odakitap.com