YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Dedikodu Kitabı

Anılar

Günel Altıntaş

Yazarın Kendi Yayını - Günel Altıntaş

%40 indirim
25,00 TL 15,00 TL

Bu anı kitabı edebiyat alanında kalem oynatan herkesi şurasından ya da burasından, şu ya da bu kadar ilgilendirecektir. Onlar için bir "Dedikodu Kitabı'nı okuduktan sonra, okumadan önce" dönemi başlatacaktır. Hem edebiyat, hem belge, hem tarih, hem fıkra.

60'lı, 70'li yıllarda 10 yıl ünlü edebiyat dergisi Soyut'un yöneticiliğini yapmış olan Günel Altıntaş'ın bu fıkra tadındaki anıları, hem yaratıcısı ile yapıtı arasındaki ruhsal ilişkiyi, onların özel hayatlarını merak edenler, hem de araştırmacılar için bir kaynak niteliğindedir. Bu kitapta adı geçen 400'den fazla sanatçının kimileri şunlardır:

Fazıl Hüsnü Dağlarca, Ruhi Su, Cemal Süreya, Behçet Necatigil, Memet Fuat, Ahmet Arif, Duran Karaca, Muzaffer Buyrukçu, Vedat Günyol, Demir Özlü, İsmat Zeki Eyüboğlu, Fahir Onger, Prof. Cavit Orhan Tütengil, Burhan Günel, Eray Canberk, Orhan Kemal, İsmet Bozdağ, Sait Maden, Selahattin Hilav, Leyla Erbil, Ümit Yaşar Oğuzcan, Burhan Uygur, Mehmet Seyda, Doğan Hızlan, Ece Ayhan, Orhan Apaydın, Tan, Ferruh, Abbas Sayar, Cengiz Tuncer...

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 247
Barkod : 9786056912207
Odakitap.com