sadsad x
asdasd

Değişen Ekonomik Sistem ve Hayali İhracat

Mustafa Başdoğan

Hayal Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Prof. Dr. İzzettin ÖNDER
  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Hocası
  “Teori mi, pratik mi? Sorusunun yanıtı belirsizdir. Fakat ikisinin birleştiği noktada yanıt bellidir. Elinizdeki kitap teori ve uygulama tecrübelerinin yansımasıdır. Mustafa Başdoğan yaşam mücadelesinde her dönemin ünlü siyasileri ve yüksek düzey karar alıcılarıyla yakın temasta bulunmuş, politika ve uygulamayı fiilen yaşamıştır. Giderek güçleşen ekonomi koşullarında gerekli pusula Mustafa Başdoğan’ın teori ve uzun deneyimlerinin harmanlandığı elinizdeki kitabıdır.”

  Prof. Dr. Ahmet YÖRÜK
  Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi
  “Bu kitap Başdoğan dostumun, duayen bir işadamı olarak yaşadığı tecrübeleri bizlerle paylaşmasının mahsülüdür. Bu anlatım aynı zamanda Türkiye’nin iktisadi gelişmesinin ve büyümesinin de canlı şahitliğidir. Mustafa Başdoğan ‘Şair Meşrep’ bir insan olduğu için ifadeleri de şairanedir. Hayat tecrübesi ve iş âleminden aktardığı anekdotlar bizleri mazi cennetine götürecek, tebessümle hatıralarımızı canlandıracaktır.”

  M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU
  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı
  “Ülkemizde ne yazık ki deneyim ve birikim sahibi insanlarımızın, düşüncelerini, yaşadıkları olayları ve tecrübelerini paylaşma geleneği yoktur. Oysa çabaların daha iyi anlaşılması bakımından bu bilgi ve tecrübe birikimini paylaşmak son derece önemlidir. Aynı zamanda da topluma ve gelecek kuşaklara karşı da bir sorumluluktur. Kaynak kitap niteliğindeki eseriniz için sizi kutluyor, usta kaleminize sağlık diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

  Hacı POYRAZ
  Tema Vakfı Osmaniye İl Temsilcisi, Emekli Öğretmen

  “Yeni bir kitabı okumaya başladığınızda iki şey olur. Ya kitap sizi sıkar okumaya zorlanırsınız ya da kitabı okumaya başladığınızda elinizden bırakamazsınız. İşte bu kitap okurken elinizden bırakamayacağınız bir kitaptır. Başdoğan bilgili o kadar güzel sunmuş ki okumadan bırakmak mümkün değil. Elinize, kaleminize sağlık Mustafa Başdoğan…”

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Haziran 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13 x 19 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 266
  Barkod : 9786257929721

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Mustafa Başdoğan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.