YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Dünya: Yeni Bir Başlangıç

After Earth

Peter David

Martı Yayınları

%40 indirim
35,00 TL 21,00 TL
9 adet stoklarımızda

 

Cesur olup olmamaksa senin elinde Zengin bir evrenin yaratılışına katkıda bulunmuş deneyimli bilimkurgu yazarı Peter David'in zihninden doğan bin yıllık bir destan...

Bu kitapta evrenin derinliklerine gidip gelen sıra dışı bir ailenin benzeri görülmemiş hikâyesine tanık olacaksınız; hem de insanlığın Dünya üzerindeki son günlerinden başlayarak!

Büyüleyici anlatımıyla bilimkurgu kitapları arasında özel bir yer edinen Dünya: Yeni Bir Başlangıç ünlü yönetmen M. Night Shyamalan'ın sinemaya aktardığı, Will Smith ve Jaden Smith'in başrollerini oynadığı filmiyle de geniş kitlelere yayılıyor.

Peter David Kariyerini hem medya hem de edebi alanda sürdüren Peter David, ellinin üzerinde yayımlanmış romanlarıyla New York Times çoksatanlar listesinde birçok kez yer almıştır. Star Trek, Iron Man, The Incredible Hulk ve New Frontier serisiyle ününü giderek artıran ödüllü yazarın birçok kitabı sinemaya da uyarlanmıştır. Çok yönlü işlere imza atan Peter David çalışmalarıyla 1992'de Eisner, 1993'te Wizard Fan, 1996'da Haxtur, 2007'de Julie, 2011'de ise GLAAD Medya ödüllerine layık görülmüştür.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2013
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 479
Barkod : 9786053481317

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Selim Yeniçeri

Editör
Rose Mary Samanoğlu

Kapak Tasarım
Yasin Öksüz

Düzelti - Redaksiyon
Kerem Yıldız
Gamze Büyükkaya

Genel Yayın Yönetmeni
Şahin Güç

Odakitap.com