sadsad x
asdasd

Dünyayı Yöneten Yahudiler

Hüseyin Sağlam

Cinius Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Dünya çapında bankacılık sektöründe çok bilmece bırakan Rotschild ailesinde, 1750de Mayer Amschel Bauer, Frankfurtta babasından bankayı devralır ve bankanın ismini değiştirerek adını Rotschild koyar. Kırmızı levha kapının üstüne asılır. Levha Doğu Avrupada başarılı bir Yahudi savaşçının sembolüdür.
  Başbakan Tayyip Erdoğan Davos'ta İsrail Cumhurbaşkanı ile one minute krizi yaşayınca özellikle Türkiye'deki monşerler hemen Eyvah bu olacak iş mi? Şimdi İsrail bize bedel ödetir, diye konuşmaya başladılar. Ta ki aynı saatlerde Anadolu Ajansı Davos'tan İsrail Cumhurbaşkanının Türkiye Başbakanını arayıp özür dilediği haberi geçene kadar. Bu haberden sonra olay tersine döndü. Fakat monşer denen deneyimli dış politika uzmanlarının bu korkularının altında hangi sebepler ve hangi imajlar yatıyordu? İşte bu kitap dünyaya hakim olduğu iddia edilen Yahudi sermayesi efsanesini mercek altına alıyor ve onun yine efsane ismi olan ancak kamuoyu tarafından tanınmayan Rothschild ailesinin izini sürüyor.

  Kitap; Para-Güç-Entrika-Siyasal ve askeri manipülasyonlarla inşa edilen Yahudi Dünya Egemenliği tezinin somut gerçeklerine doğru okuyucularını yolculuğa çıkartıyor

 • Özellikler

  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 20 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 171
  Barkod : 9786051274256

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Hüseyin Sağlam

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.