Reklam
Reklam
Fotoğrafın Kısa Öyküsü Ian Haydn Smith

Kitap
Etiket Fiyatı
:
50,93 TL

İndirim
:
%25

İndirimli Fiyatı
:
38,20 TL

Kategoriler
Katkıda Bulunanlar

Çevirmen Deniz Öztok

Özellikler
Stok Kodu :9786051922416
Boyut : 14.80x21.00
Sayfa Sayısı :224
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2018-09
Çeviren : Deniz Öztok
Kapak Türü : Ciltli
Kağıt Türü : Kuşe
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitabın Tanımı

Önemli Janrlara, Eserlere, Temalara ve Tekniklere Yönelik Cep Kılavuzu.

Özenle derlenmiş bilgiler, olağanüstü görseller, faydalı eser analizleri, sanatın belli başlı dallarında kullanılan temalar, teknikler. Önemli türlere, akımlara, eserlere, temalara ve tekniklere yönelik cep kılavuzları… hep kitap'tan sanatseverlerin elinden düşürmeyeceği yepyeni bir sanata giriş serisi! Serinin ilk kitapları Sanatın Kısa Öyküsü ile Fotoğrafın Kısa Öyküsü…

Fotoğrafa yeni merak saldıysanız ve hakkındaki her şeyi bir çırpıda öğrenmek istiyorsanız ya da fotoğraf çekmekle ilgilenmeseniz bile yine de o büyülü aletin yarattıklarına dair bir şeyler öğrenmek istiyorsanız Fotoğrafın Kısa Öyküsü tam aradığınız rehber!

Ünlü film eleştirmeni Ian Haydn Smith bu defa keskin gözlerini fotoğraflara çeviriyor ve janrlardan, eserlere, temalardan tekniklere fotoğraf sanatının derinliklerine dalmak için ihtiyacınız olan bütün bilgileri önünüze koyuyor. Üstelik birbirinden güzel fotoğraflarla bezeli, olağanüstü tasarımı sayesinde rahatlıkla okuyabileceğiniz bir kitapla yapıyor bunu. Sizi kendi adımlarınızla, kendi hızınızı belirleyerek ilerleyebileceğiniz kısa bir fotoğraf turuna çıkarıyor!


Yorumlar
Oyunuz:
20.04.2019
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Bu kitabı alanlar bunları da aldı