YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Frekansınız Kaç?

Aşiyan Kutlu

Nemesis Kitap

%35 indirim
48,00 TL 31,20 TL

Evrendeki her şey bir enerjidir ve her şeyin bir frekansı vardır. Sahip olduğumuz frekans aralıkları dengelenmeli ve evrenle uyum içinde titreşmelidir. Ancak bu sayede mutlu bir yaşam sürebiliriz. Kişisel dönüşüm yolculuğunu tamamlarken öğrenmemiz gereken şeylerden biri de enerjilerin uyumudur.

Siyah İnci-Frekans Denge Enerjisi, hücresel düzeyde titreşim frekanslarını düzene koyarak çalışır. Böylece beden dengelenmeye, yenilenmeye ve iyileşmeye başlar. Aşiyan Kutlu bu kitapta tüm dünyanın ilgilendiği frekans enerjisi kavramını bize açıklıyor ve frekanslarımızı dengeleyerek mutlu bir yaşamın kapılarını açabilmemiz için yol gösteriyor.

“Frekansınız Kaç? başucu kitabım oldu. Net, anlaşılır bilgiler hem danışanlar hem de uygulayıcılar için çok açıklayıcı. Etkili bir kitap.”

Yeşim Taner / Kozmik Enerji Terapisti

“Doğru diye bilinen fakat hatalı olan konuların tümüne değinen tam bir başucu kitabı olmuş. Sıkılmadan bir çırpıda okuduğum ve aklımda kalmayı başaran nadir eserlerden diyebilirim. Herkes bu kitapta kendinden bir parça bulacak.”

Ziba Saraç / Access Bars Uygulayıcısı

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ağustos 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 224
Barkod : 9786057649584
Odakitap.com