YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Genç Kızlar İçin Cinsel Travma Çalışma Kitabı

Cinsel Saldırı ve İstismarı Atlatmada Bir Kılavuz

The Sexual Trauma Workbook for Teen Girls

Raychelle Cassada Lohmann

Nobel Yaşam

%30 indirim
31,00 TL 21,70 TL

Cinsel tacize veya tecavüze uğradıysan, şaşkın, kafası karışmış, öfkeli, utanmış ve yaşamına devam edemeyecekmiş gibi hissediyor olabilirsin. Yalnız olmadığını bilmen senin için önemli. Cinsel travma yaşamış pek çok genç, yaşadıkları şeyleri anlamakta veya bununla ilgili konuşmakta zorluk yaşar.

Eğer hazırsan, bu kitap sana kendini bulmanda, hikâyeni anlatmanda ve iyileşmeye başlamanda yardımcı olacak. Seni güçlendirecek bu kılavuzda, cinsel travmaya maruz kalmış kişilerin gerçek hikâyelerinin yanı sıra iyileşmene ve olumlu şekilde ilerlemene yardım edecek araçlar var. Aynı zamanda yardıma ve desteğe nasıl ulaşacağını öğrenmende, kendi güvenlik planını oluşturmanda ve korku, utanç veya çökkünlük gibi duygularınla çalışmanda sana yardımcı olacaktır.

Başına gelenler geçmişinin bir parçası fakat şu an kim olduğunu veya kim olacağını belirlemez. Bu kitap, yaşadıklarının üstesinden gelmende ve elinden geleni yapmanda sana yardım edecek. “Bu muhteşem kitap baştan sona umut dolu, ilham verici ve eğitici… Bu kitabın ihtiyacım olduğunda ulaşılabilir olmasını isterdim.”

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2018
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 19,50 x 27,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 196
Barkod : 9786059746434

Katkıda Bulunanlar

Editör
Ferhunde Öktem

Odakitap.com