sadsad x
asdasd

Genel İşletme İlkeler ve İşlevler

Yılmaz Ürper

Nisan Kitabevi - Ders Kitaplar

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • İşletme bölümlerinde genel işletme, işletmeciliğe giriş, işletme fonksiyonları ya da işlevleri, işletmecilik bilgisi gibi farklı adlarla anılan dersler, öğrenciyi daha sonra alacağı bölüm dersleri için hazırlayan, işletme eğitiminin genel bir resmini çizen, öğrencinin işletmelerde yerine getirilen işleri ve işlevleri anlayabileceği, alanla da ilk kez tanışacağı derslerdir. Genellikle işletme bölümleri dışında iktisat, maliye, çalışma ekonomisi, endüstri mühendisliği gibi bölümlerde de öğrenciler işletmecilik kavramlarıyla tanışacakları, genel ilke ve işlevlerini öğrenebilecekleri dersler alırlar.

  Bu kitap da bu amaçları karşılayabilmek amacı ile hazırlanmıştır. Kitapta örnekler, örnek olaylar, araştırma ödevleri ile öğrencinin işletmelerin dünyası ile biraz daha yakınlaşması sağlanmaya çalışılmıştır.

  Kitaptaki örnek olaylar, izlenmesi ve incelenmesi önerilen web sayfaları ve videolar, araştırma projeleri kuramsal bilgilerin uygulama ile uyumlaştırılmasında öğrencilere önemli fayda sağlayacaktır. Dolayısıyla kitabın ana metni dışındaki bu kısımların okunması ve önerilen çalışmaların yapılması elinizdeki kitaptan en iyi şekilde yararlanılması için önemlidir.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Kasım 2017
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 18.5 x 24 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 1. Hamur
  Sayfa Sayısı : 304
  Barkod : 9786059393317

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Necdet Sağlam
  Nurcan Turan
  Özlem Oktal
  Serap Benligiray
  Sevgi Ayşe Öztürk
  Yılmaz Ürper

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.