YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Gitme Sana Aşık Oldum

Bengü Havva Keskin

Cinius Yayınları

%35 indirim
53,00 TL 34,45 TL 3 iş gününde temin

En büyük aşklar kavgalarla başlar, bazen de tuhaf iddialarla. Bengü Havva Keskin ilk romanı Gitme! Sana Aşık Oldum’da bir yandan genç bir çiftin sıradışı, eğlenceli ve sancılı tanışma öyküsünü anlatırken, diğer yandan “ilk izlenimler”in ne kadar aldatıcı olabileceğini hatırlatıyor bize.

Aşkın gözü kör olabilir ama bazen hemen yanıbaşımızda bile olsa, onu göremediğimiz de olur. Romantik komedi tadında bir aşk masalı olan Gitme! Sana Aşık Oldum, bir iddia uğruna gerçekleşen tanışmanın beklenmedik seyrini takip ediyor ve bir kez kaderimize yazılmışsa, gerçek aşktan kaçsak da kurtulamayacağımızı bize gösteriyor.

Bu eğlenceli kitap, genç bir yazar olan Bengü Havva Keskin’in ilk romanı. Belki de bu sebeple okuması bu kadar keyifli bir roman. Çünkü tutkular kadar önyargılarla dolu, kurnazlıklarla örülü, ama bir o kadar da saf bir aşk masalı bu. Gitme! Sana Aşık Oldum, sözcüğün tam anlamıyla, yeni nesil bir romantik komedi. Kitap büyük olabilir ama okumaya başladıktan sonra ne kadar çabuk bittiğine siz bile şaşıracaksınız!

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2017
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,00 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 650
Barkod : 9786053239000
Odakitap.com