YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Gün Yüzü

Ali Bektaş

La Kitap

%30 indirim
33,00 TL 23,10 TL
9 adet stoklarımızda

Aşk hüznü taşırken dağarcığında, aşkı yaşadığını düşünenler için her şarkı güzel her şiir anlamlı her renk büyülü ve her yol kutsaldır. Umut ve tutkuyla beslenen sevgi, en sıradan anları bile kutsanmış birer şölene çevirebilme gücüne sahiptir yüreklerde. Peki ya sonra? Hayatın can sıkan gerçeklerinin üzerine serilen tozpembe örtüyü aralayıp baktığımızda gün yüzüne çıkanlar rahatsız etmeyecek mi bizleri?

Kızılay’a bağlanan tüm sokakları merkeze alarak, Ankara ve Ankara’yı içine alan kadim coğrafyada yaşayan bireylerin içinden geçtiği olaylar manzumesi tatlı ve kekremsi yanlarıyla hayat buluyor sayfalarda. Gökleri üleşen betonlaşmanın hüküm sürdüğü şehirde kardelenlerin, güvercinlerin, uçurtmaların peşine takılanların; bu dünyada yaşanması mümkün olan güzellikleri, iyilikleri, renklilikleri çoğaltmayı dert edinenlerin; maddenin, görselin, tüketimin ölesiye kutsandığı çağa inat; mananın, muhtevanın, paylaşımın yanında saf tutanların yaşam öyküleri yazarımız Ali Bektaş’ın özgün anlatımıyla “Gün Yüzü” romanından sesleniyor okurlarına.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mart 2021
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 263
Barkod : 9786052262481

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Enfes Bir Politik Aşk Romanı

Ali Bey'i sosyal medyada edebiyata dair verdiği çabalardan tanıyordum. Kitabını da destek olmak için alıp okudum ama okuduktan sonra bambaşka düşündüm. Gerçekten son dönemlerde okuduğum en çarpıcı romanlardan biri olarak kitaplığımdaki yerini aldı Gün Yüzü. Sanırım aşk romanı olarak başlayıp tüylerimizi diken diken eden sosyolojik basamaklarla yazar bizi sarsmak istemiş. İyi ki de yapmış. Özellikle gençlerin bu romanı okuması için elimden geleni yapacağım. Yeni kitabınızı dört gözle bekliyoruz.

A
Aslıhan Yücel  -   28.08.2021
Odakitap.com