YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Harika Çocuk Boyamalı Oyun Evi (6'lı Mum Boya İlaveli)

Kolektif

Nakkaş - Hobi

%30 indirim
100,00 TL 70,00 TL
Tükendi

Sadece büyüklerin hayali değildir ev sahibi olmak. Çocuklar da bir evi olsun ister... İçinde hayaller kurabileceği, dışını renklendirip süsleyebileceği, pencereden dışarıyı seyredebileceği, kapısını açıp misafirlerini içine buyur edebileceği bir ev… Kısaca kendilerine ait bir dünya…

Kendileri küçük, hayalleri büyük bu miniklere kocaman bir ev tasarladık!

Kaliteli, beyaz mukavva kartondan üretilen bu ev, parçalardan oluşuyor. Çocuklar parçaları birbirine takıp kolayca birleştirebiliyor.

Bu kadar mı? Tabii ki de hayır!

Evin üzerinde resimler ve çizimler de yer alıyor. Örneğe bakarak boyama yapmak isteyen çocuklarımız için görsellerin renklendirilmiş hali de içindeki broşürde mevcut. E, bir de mum boya kalemi ekledik! İster bu kalemlerden yararlanarak, ister farklı renk ve türdeki boyalarla hem evlerini hem de dünyalarını renklendirebilirler.

Okul öncesi çocuklar için tasarlanan bu oyun evi, çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlamanın yanı sıra, onların zekâ gelişimini de destekliyor. Çocukların görsel dikkat gelişimini, parça-bütün, şekil-zemin becerilerini geliştiriyor. Bunların yanı sıra parçadan bütünü görebilme, konsantrasyon ve odaklanma gücünü de geliştiriyor.

Bir şeyleri baştan oluşturmanın tadına varan minikler bu evi çok sevecek…

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi :
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 100,00 x 80,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Karton
Sayfa Sayısı : 1
Barkod : 8698472071868

Kategoriler

Odakitap.com