sadsad x
asdasd

Haydi Rusça Öğrenelim! A1.2

Mayagül Ergenekon

İstek Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Elinizdeki bu kaynak, Türkiye’de en etkin ve en kolay biçimde Rusça öğrenmenizi veya öğretmenizi sağlamak amacıyla Yeditepe Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Rusça Birimi Dil Sorumlusu Öğretim Görevlisi İmren Arbaç ve Okan Üniversitesi Çeviribilim Bölümü Rusça Mütercim-Tercümanlık Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Mayagül Ergenekon tarafından Türkçe-Rusça açıklamalı ve akıllı telefonunuzdan veya online olarak internetten dinleyebilmeniz için QR kodlu olarak hazırlanmıştır.

  “Haydi Rusça Öğrenelim!” Rusça metot kitabı, kendi kendine Rusça öğrenmek isteyenlerin, ayrıca orta ve yükseköğretim kurumlarında veya dil okullarında Rusça dil uzmanlarının kullanımına yönelik tasarlanmıştır.
  Avrupa Dil Standartlarına uygun olarak hazırlanan A1 seviyesindeki bu kitap, daha önce İstek Yayınları'ndan yayımlanan A1.1'in devamı niteliğindeki A1.2'dir.

  Bu kitapta yer alan gramer kuralları, anlaşılır biçimde görsel ve işitsel olarak desteklenmiştir. Ayrıca öğrencilerin okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerini geliştirmesi için kitapta yer alan diyaloglar Yeditepe Üniversitesi stüdyosunda Yeditepe Üniversitesi öğrencileri ve Okan Üniversitesi öğretmenleri tarafından seslendirilmiştir.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Kasım 2020
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Rusça
  Türkçe
  Boyutlar : 20.5 x 26.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : Kuşe
  Sayfa Sayısı : 264
  Barkod : 9786057713742

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  İmren Arbaç
  Mayagül Ergenekon

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.