sadsad x
asdasd

Hintçe Gezi ve Konuşma Rehberi

H. Derya Can

Delta Kültür Yayınevi

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Yayınlanmış en geniş kapsamlı Türkçe-Hintçe Gezi ve Konuşma Rehberini inceliyorsunuz. Bu kitap, Hindistan'a yapacağınız turizm veya iş seyahatlerinizde, seyahat öncesi ve süresince yanınızdan ayıramayacağınız bir başucu kitabıdır.

  Rehber, henüz hiç Hintçe bilmeyen ve Hindistan'da bulunmamış okuyucuya hizmet edebilecek biçimde tasarlanmıştır. Kişinin, kendini en hızlı, kolay ve doğru ifade edebileceği bir kurguya sahiptir.

  Tematik kurgu içerisinde konulara göre tipik cümleler ve bu cümleler içerisinde geçebilecek kelimeler, okunuşları ile birlikte verilmiştir. Yine bu konuların gereken bölümlerinde Hindistan ve Hintlilerle ilgili kültürel ipuçları verilmiş, sizi bekleyen olumlu ya da olumsuz durumlara ilişkin uyarılar yapılmıştır.

  Hindistan kültürü, gelenekleri ile ilgili ipuçları ve Yeni Delhi gezi rehberini de içeren bu rehberde, Hint mutfağından farklı örneklerinin bulunduğu açıklamalı bir menü yer almaktadır.

  Seyahatiniz boyunca size yardımcı olacak bu rehberden hızlı ve kolay yararlanabilmeniz için "Nasıl Kullanacaksınız?" bölümünü dikkatlice okuyunuz!

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Ağustos 2015
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Hintçe
  Türkçe
  Boyutlar : 10 x 14 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : Kuşe
  Sayfa Sayısı : 208
  Barkod : 9786055183905

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Canan Erdemir
  H. Derya Can

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.