YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

İnsan Hayatı - İş Sağlığı ve Güvenliği

İrfan Sayar

Kerasus Yayınları

%35 indirim
17,00 TL 11,05 TL

İnsan Hayatı açık ve akıcı diliyle, hafızalara ve vicdanlara kazınan pek çok iş kazasını, kazazedelerin penceresinden evlerimize taşımayı başarmış. İş sağlığı ve güvenliğine değerli bir katkı ve okunmaya değer bir kitap…

- Semiha Dostlar
İş Teftiş Kurulu Adana Grup Başkan Yardımcısı İş Başmüfettişi

İnsan Hayatı, iş sağlığı ve güvenliği konusuna ilgi duyan herkesin mutlaka okuması gereken özenli bir biçimde hazırlanmış sıcacık bir kitap. 

- Doç. Dr. Yasin Erdoğan

İş kazaları ne yazık ki gündemimizden hiç eksilmiyor, eksiltilemiyor. Haberimiz olduğunda izliyoruz, dinliyoruz ve acıyoruz, yüreğimiz acıyor.

İrfan Sayar, bu acıyı; kimini çok iyi bildiğimiz örneklerle, iş kazası geçirenler ve yakınlarının kazadan önce, kaza anında ve kaza sonrasında neler yaşadıklarını yedi yıl boyunca inceleyerek kayıt altına almıştır. Ve bu kayıtlar, İnsan Hayatı isimli kitabında, insan hayatını kutsal sayan yürekler için sergilenmiştir.

İnsan hayatını kutsal sayan yürekler mutlaka okumalı… Ellerine, gözlerine, fikrine sağlık dilerim Sayın Sayar.

- Av. Hüseyin Numan Bilir
A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Gerçek yaşam diyaloglarından yola çıkılarak yol gösterici, ülkemizde maalesef var olan 'bana bir şey olmaz' kavramını çökertme niteliğinde, yalın, herkesin anlayacağı üslupta yazılmış başarılı bir kitap... Daha çok sayılarının çıkacağını umuyorum...

- Yrd. Doç. Dr. Nil Yapıcı

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mart 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 204
Barkod : 9786055225667
Odakitap.com