YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

İnsan İnsandan Beslenir

2016

Kolektif

Kerasus Yayınları

%30 indirim
12,00 TL 8,40 TL
Tükendi

İnsan İnsandan Beslenir

Voscreen, Türkiye’den bir küresel dijital marka çıkarma vizyonu ile yola çıkan ve 2016 Aralık ayı itibari ile 74 ülkeden kullanıcıya ulaşan bir eğitim uygulamasıdır.

Voscreen kurum kültürünün en önemli hedeflerinden biri sürekli gelişim ve öğrenme hali içerisinde yaşamayı, çalışma ortamının doğal bir parçası haline getirmektir.

Bu kapsamda Voscreen ekip üyeleri mesai saatleri içerisinde iş tanımlarının bir gereği olarak her iş günü en az 30 dakikla kitap okumaktadırlar. Kendi tercih ettikleri kitaplardan paylaşmaya değer buldukları en az 5 alıntıyı da her hafta bir havuza aktarmaktadırlar. Bu havuzda biriken alıntılar yıl sonunda bir araya getirilmektedir.

“İnsan İnsandan Beslenir” işte bu kültürün ve uygulamanın bir ürünüdür.

Öğrenmek ve öğrenmeye ilham vermek misyonu ve Voscreen, 2016 yılının çalışmasını daha geniş kitlelere ulaştırırken toplumsal fayda sağlama adına da çok önemli bir işbirliğine imza atmıştır.

“İnsan İnandan Beslenir 2016”nın tüm gelirleri Türkiye İşitme Engelliler Derneği’ne aktarılacaktır.

Voscreen ailesi adına bu projenin hayata geçirirlmesine katkı sağlayan Kerasus Kitap’a, içerik üreticilerine ve tüm okurlara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2016
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 144
Barkod : 9786055225452

Kategoriler

Odakitap.com
CARADHRAS