YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

İnsan ve Hayat Aktüel Kültür Dergisi Sayı: 118 Aralık 2019

Kolektif

İnsan ve Hayat Dergisi

%25 indirim
10,00 TL 7,50 TL
7 adet stoklarımızda

Bu ay İnsan ve Hayat Dergisi’nde Yetenekli Avcılara Karşı Zeki Avlar”ın karada, denizde, gecede ve gündüzde enteresanlıkları yazıldı. Enteresan av ve avcı davranışları, okuma keyfinin yanında ibretlik detaylar barındırıyor. Maksadınız, yaşadığınız dönemin zor şartları içinde iktisadî, ilmî, fikrî, dinî ve sosyal alanda av olmamaksa bu sayı tam size göre. Müzakere stratejilerini iyice öğrenip ikna sahasında kullanmak istiyorsanız, bir nevi fikri ya da ilmi avcılık yapmak niyetindeyseniz, bu sayı tam size de göre.

Dosya konusunu okuyup bitirdikten sonra av ve avcılık hususunda, hayatınız içinde bazı konulara çözümler bulmak isteyebilirsiniz. Bu çözümler “en sadesinden” olmalı. Eğer bulduğunuz stratejiler ya da çözümler karmaşıksa, o zaman çözümün kendisi de problemdir. Bir problemi, başka bir problemle çözmeye çalışmayın. Sade çözümler, diğer av ve avcılar arasında size üstünlük sağlar. Yine bu sayıda en sadesinden ama tesirli yazılar var. Hitabette anı yaşamak, avı yakalamak, mikrobiyomların gizli dünyası ve Evliya Çelebi’nin karar verme ve kararlarına diğer insanları dahil etme stratejileri, bu minvalde okumanızı tavsiye ettiğimiz yazılardan birkaçı.

Süzgeç bölümünde, “Her Şeye Rağmen Mutlu Ülke Kenya” ve Genç Hayat ekindeki birbirinden naif yazılar, sadeliğin gizli dünyasındaki güzellikleri size göstermek için yazıldı.

Sadeliği ile güçlü, yeni sayılarımıza birlikte ulaşmak dileğiyle…

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 21,00 x 27,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 72
Barkod : 3990000031176
Odakitap.com