YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

İnsan Vücudu Ciltli

İnsan Vüdunun Olağanüstü Karmaşasını ve Güzelliğini Keşfedin!

The Human Body Atlas

Kolektif

Arkadaş Yayınları

%27 indirim
26,85 TL 19,60 TL
Tükendi

İnsan Vücudu, fotoğraf niteliğindeki çizimleri ve açıklayıcı bilgileriyle vücudumuzda heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor.

İnsan Vücudu, insan vücudunu tanıtan, vücudun her bir parçasının nasıl işlediğini ayrıntılarıyla zengin görsel malzemelerle anlatan bir başvuru kitabıdır. Herkesin anlayabileceği günlük konuşma diliyle, titizlikle hazırlanmış bilimsel içeriğiyle, renkli ve ayrıntılı çizimleriyle tepeden tırnağa vücudumuzun her ayrıntısına ışık tutuyor.

Başvuru kolaylığı açısından İnsan Vücudu beden sistemleri ve beden bölgeleri olarak iki bölüme ayrılmıştır. İlk bölümde, vücuttaki başlıca sistemler ve bunların sağlık açısından rolleri anlatılmıştır. İkinci bölümde vücuttaki bölgelerin her biri ayrı ayrı ele alınmış, bölgeleri oluşturan organlar, kemikler, kaslar, sinirler ve damarlar bilgilendirici çizimlerle açıklanmıştır.

İnsan Vücudu, her yaştan öğrenci için yararlı bir kaynak olduğu gibi aileniz için de bir başvuru kılavuzu niteliğindedir. Açık ve anlaşılır dili ve dikkat çeken çizimleri sayesinde insan vücudunu ve nasıl işlediğini öğrenme ve anlama yolunda doyurucu bir deneyim yaşayacaksınız.

İnsan Vücudu kitabıyla, insan vücudunun olağanüstü karmaşasını ve güzelliğini keşfedin!

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : 2009
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 23,50 x 30,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 224
Barkod : 9789755094632

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Semra Kunt Akbaş

Kapak Tasarım
Mehmet Yaman

Düzelti - Redaksiyon
Burkay Adalığ

Hazırlayan
Selen Y. Kölay
Mehtap Çayırlı

Odakitap.com
CARADHRAS