YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Türk Şah-ı - İşgal

Mert Adaş

Benim Kitap Yayınları

%27 indirim
28,00 TL 20,44 TL

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopter kazasında kara kutuyu kaçıranlarla, 2007'deki Atlasjet kazasında olay yerini inceleyen ekibin birbirleriyle olan bağlantılarını araştıran genç yazar, SR adlı bir suikast örgütünün varlığıyla yüzleşir.

Binlerce yıldır dünyayı ağ gibi saran Lusiferianizm inancının temsilcileri, hangi tarikatlar aracılığıyla Türkiye'de eylemciler yetiştiriyorlar? Amerika ile İran arasındaki silah ticaretini yöneten Cemal Kaşıkçı'nın dayısı Adnan Kaşıkçı'nın suikastla bağlantısı neydi?

Sultanahmet'teki Dikilitaş'ın gizemi, Gazi Mustafa Kemal ile Fahrettin Paşa'nın sırdaşlığı ve günümüze yansımaları... Abdullah Gül'le Hulusi Akar'ın Londra günlükleri... MHP lideri Devlet Bahçeli'yi siyasete sokan asker kökenli isim ve Abdullah Çatlı'ya kadar uzanan ilişkiler ağı...

Silikon Vadisi'nin Yapay Zeka projeleri, Amerikan örgütlenmesi NSA'in siber operasyonları, "Son Nesil" hegomonyanın ipuçları ve NATO'nun içinde başlayan iç savaşın Türkiye'ye olan etkileri...

Siyasetin doruklarında ve dehlizlerinde vuku bulan gerçekleri çarpıcı bir şekilde ele alan Türk Şahı, Mert Adaş’ın tarihle günümüz arasında kurduğu köprülerle okuyucuyu, heyecanlandıran bir bilgi serüvenine dahil ediyor..

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 19,50 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 288
Barkod : 9786056771439

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Yunus Karaarslan

Odakitap.com