sadsad x
asdasd

İstanbul Sanat Dergisi Sayı: 5 Ekim-Kasım-Aralık 2021

İstanbul Sanat Dergisi Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Türkiye’nin en büyük oryantalist tablosu İstanbul’da!

  İstanbul Sanat Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı. Kapağında Fransız ressam Felix-Auguste Clément’in görsel belge niteliği taşıyan “Çölde Av” tablosunu kapak görseli olarak kullanan dergi, Türkiye’nin en büyük oryantalist tablosunun İstanbul’da, Milli Saraylar Resim Müzesi’nde bulunduğunu yazdı.

  Milli Saraylar Resim Müzesi’ni Keşfedin

  Okurlarını yıllardan beri Topkapı Sarayı’nın deposunda muhafaza edilen eserlerin envantere kaydedilmesiyle büyüyen ve zenginleşen Milli Saraylar Resim Müzesi’ni keşfetmeye davet eden dergi sayfalarında, sanat dünyasını yakından ilgilendiren haberler ve özel röportajlar var.

  “İstanbul Sanatla Konuşulsun İstiyoruz”

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Şengül Altan Arslan ile gerçekleştirilen bir röportajın da yer aldığı İstanbul Sanat Dergisi’nde, Arslan’ın sarf ettiği “İstanbul sanatla konuşulsun istiyoruz, çünkü sanat İstanbul’a çok yakışıyor” sözleri, İstanbul’un sanatın başkenti olma yolundaki iddiasını ortaya koyuyor.

  Gülseren Ve Teoman Südor İle
  “Birlikte, İnsana Rağmen”

  Dergi sayfalarında sanat dünyasının yakından tanıdığı, çevrelerinde çok sevilen Gülseren ve Teoman Südor çiftinin “Birlikte, İnsana Rağmen” sergisi üzerine yapılmış keyifli bir söyleşi de bulunuyor. Çiftin kızları Telga Südor Mendi tarafından gerçekleştirilen söyleşide, karantina günlerini birlikte geçiren çift, bu süreçte ortaya çıkan ortak üretimlerine dair bilgiler sundular.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Ekim 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 24 x 34 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : Kuşe
  Sayfa Sayısı : 68
  Barkod : 3990000076335

  Katkıda Bulunanlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.