YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Julia 7

Bir Kriminoloğun Maceraları

Giancarlo Berardi, Lorenzo Calza,  

Çizgi Düşler Yayınevi

%35 indirim
75,00 TL 48,75 TL

Korku Bulmacaya Dönüşünce (No: 55, Yazar: Giancarlo Berardi, Lorenzo Calza ve Alberto Ghè; Çizer: Ernesto Michelazzo) Garden City, bazen adının akisne büyük adaletsizliklerin yaşandığı bir şehir olabiliyor. İşte bu maceramızda şehri kasıp kavurmaya başlayan bir seri cinayetler vakası! Julia tamamen kendisine yönelik intikam amaçlı bu cinayetleri çözebilecek mi?

Suç Aleti (No: 56, Yazar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizer: Valerio Piccioni ve Laura Zuccheri) Diğerleri gibi sıradan bir sile olan Norton ailesi aniden ortadan kayboluverir. Aradan birkaç sene geçince, oğulları polisin eline düşer ve korkunç bir aile cinayeti sırrı ortaya çıkar. Tüm şehir şaşkınlık içindeyken, Julia aklındaki bazı şüphelerin peşinden gidecek ve olayların aslında çok daha farklı olduğunu ortaya çıkaracaktır.

Savaşçılar (No: 57, Yazar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizer: Enio Legisamón) Bir savaş oyunu tutkunu olan Orson Daley, gerçek kurşunlarla öldürülür. Cinayetle sonuçlanan bir hobinin arkasında gizlenen toplumsal sorunlar Julia’nın önünde açıldıkça çözüme ulaşmak daha da zorlaşacaktı.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mayıs 2014
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 15,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İtalyanca
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 384
Barkod : 9786054983087

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Meltem Görgün

Genel Yayın Yönetmeni
Murat Sevgikuranlar

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
Ernesto Michelazzo
Laura Zuccheri
Alberto Ghe
Valerio Piccioni

Derleyen
Hakan Aysal

Odakitap.com