sadsad x
asdasd

Kahire Pratik Kent Rehberi

Kolektif

Boyut Yayın Grubu

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Boyut Yayın Grubu, kent rehberlerine bir yenisini daha ekledi: Kahire!

  Editörlüğünü Ömer Kokal ve Nil Yüzbaşıoğlunun yaptığı Kahire Pratik Kent Rehberi; hem seyahati sevenler, hem işadamları hem de öğrenciler için eksiksiz bir kılavuz niteliğinde. Kahire kentinin tarihçesinden, mutlaka görülmesi gereken en önemli yerlerine, efsanelerinden kültürel dokusuna, müzelerinden kafelerine, alışveriş yapabileceğiniz en iyi mağazalardan konaklanacak en uygun otellere, yürüyüş rotalarından gece kulüplerine kadar Kahire hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey bu pratik rehber kitapta.

  Antik çağın yedi harikasından tek ayakta kalan yapılar olan piramitlerle ilgili de size yol gösterecek olan rehber kitabınız, geziniz sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ayrıntı düşünülerek hazırlandı. 152 sayfalık pratik kent rehberinizdeki bölümler, daha rahat kullanabilmeniz için renklerle ayrıldı. Kahire Pratik Kent Rehberi; yalnızca gezilecek turistik yerleri değil, hastanelerden bankalara, elçiliklerden araba kiralama acentelerine kadar Kahireyi adım adım elinizin altına getiriyor.

  Rehber kitabınızla Kahireyi doyasıya yaşayacak, sizler için hazırlanan ulaşım haritasıyla istediğiniz her noktaya kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Ergonomik boyutlarıyla çantanızda, cebinizde rahatça taşıyabileceğiniz Kahire Pratik Kent Rehberini yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

 • Özellikler

  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 10 x 14.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : Kuşe
  Sayfa Sayısı : 152
  Barkod : 9789752307261

  Katkıda Bulunanlar

  Editor Adi
  Nil Yüzbaşıoğlu

  Yazar Adı
  Kolektif

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.