sadsad x
asdasd
Kapı İçeriden Açılır Yeni

Kapı İçeriden Açılır

Rengin Yılmaz

Destek Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • “Duydum ki kapıma gelmiş, tokmağı olmadığı için, kapıyı vurmadan geri dönmüşsün. Bilmez misin? Kalp kapısının tokmağı yoktur. O ancak içeriden açılır...”

  –Mevlana

  Aradığın dışarıda değil, içeride. İçeriye ulaşmanın yolu sadece dışarıda. O da yolun başında. Daha sonra o yollar da içeride belirecektir. Ama şimdilik sadece şunu bil; insan eğer kendini kazanmak, kendini sevmek, dışarıdan beklediklerini kendinde bulmak gibi amaçlarla yaşarsa yol yakınlaşır. Hakiki güç risk almayı ister.

  Sorumluluk senin.

  Rengin Yılmaz kendi tasavvuf yolculuğunu, deneyimlerini bu kitapta seninle paylaşıyor. Çok duyduğun ama tam bilemediğin birçok gizemin açıklamalarını da burada bulacaksın. Can kulağını açman, gönül gözüyle görebilmen için yanında olmak, yolda rastladıklarını seninle paylaşmak, kendini bulma yolunda her adımını inançla, güvenle ve ilimle atman için yardım etmek istiyor.

  Birlikte gizem perdelerini aralamak, ardındaki ilmi senin de görmeni sağlamak için yanında olmak istiyor. Şayet kendi içinde saklı gizeme ve hazineye ulaşmak istiyorsan bu kitap senin kılavuzun olacak. İnanç ve ilimle sır perdelerini aralaman dileğiyle!

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Kasım
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13,5cm x 21cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 136
  Barkod : 9786254417894

  Katkıda Bulunanlar

  Editor Adi
  Zümrüt Bıyıklıoğlu

  Yazar Adı
  Rengin Yılmaz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.