YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Karanlık Büyü

Gabriella Pierce

Artemis Yayınları

%30 indirim
24,00 TL 16,80 TL
4 adet stoklarımızda

Jane Böyle, Beyaz Atlı Prensiyle Evlenmiş ve Yukarı Doğu Yaka'daki Kalesine Taşınmıştı. Ama Masallardaki Mutlu Sona Fazla Uzaktı.

Talepkâr ve kontrol delisi kayınvalidenizin gerçek bir cadı olduğunu öğrendikten sonra sonsuza dek mutlu yaşamak gibi bir ihtimal söz konusu olamazdı. Üstelik bu cadı, sizin varlığından bile haberdar olmadığınız büyülü güçlerinizi çalmaya niyetliyse...

Jane, düğününden kaçmasının ardından Lynne Doran’ın pençelerinden son anda kurtulmuş ve New York’ta saklanmaya başlamıştı. 

Ama daha ne kadar saklanabilirdi ki?

Jane, Lynne’in elde etmeyi en çok istediği şeyi öğrenir öğrenmez, harekete geçti. Böylece kayınvalidesini, kendisini avlamaktan vazgeçirmeyi umuyordu. Ne yazık ki Jane’in cesur planı onu cadıların inine, Doran ailesinin Park Bulvarı’ndaki gösterişli evine geri gönderecekti. Neyse ki aldatıcı bir büyü bulmuştu da sarışın mimar Jane’den, esmer Ella’ya dönüşmüştü. 

Ella, Jane’in yeni yeni filizlenen güçlerine ve tamamen farklı bir görünüme sahipti. Her ne kadar bir ölüm kalım mücadelesinin içinde de olsa,  “Ella”nın da bir parça eğlenmeyeceğini kim söyleyebilirdi ki?

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2016
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 316
Barkod : 9786051429786

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Mahinur Zehra Karahan

Genel Yayın Yönetmeni
Ilgın Sönmez

Odakitap.com