YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Konuşan Hikayelerim

Rasim Şengün

Uyanış Yayınevi

%35 indirim
15,00 TL 9,75 TL
3 iş gününde temin

Sevgili küçük okurlarım, ortaokul, lisede okuyan ve henüz üniversiteyi kazanmış genç arkadaşlarım;

Konuşan hikâyelerimde öyle yaşanmışlıklar bulacaksınız ki bu kitabımı okuduktan sonra yazarın vermiş olduğu rehberliğin önemini anlayacak ve gelecekteki yaşamınıza ne denli katkılar sağlayabileceği konusunda yazarla hem fikir olacaksınız. "Ağaç yaşken eğilir." Daha küçücükken okuma alışkanlığını alan ya da bu alışkanlığı çocuklarına verebilen ailelerin önemini anlatmaya çalıştım bu kitabımda.

Henüz 8 yaşında olup ilkokul 4. sınıfta olan okurum Mert gibi 300 sayfalık kitabımı bitirerek, öğretmenine okuması için veren küçük okurumun hikâyesini de kitabımda okuyacaksınız. Kitabımın amacı, pozitif bir okur kitlesine ulaşabilmek, çocuklarımızı ve gençlerimizi bol kitap okuyabilmelerini sağlayabilmektir.

Her hikâyem adeta konuşmaktadır. Umarım ki konuşan hikâyelerime ilgi göstererek, kitabımın sesini dinleyenlerin inanılmaz kazanımları olur ve olacağından hiç şüphem yoktur. Emek vermeden elde edilenin hiçbir kıymeti yoktur. Bu kazanımlar geçicidir. Ya emek vererek, ter dökerek okumaktan dirsekleri çürütenler, onların, sonsuza kadar mutlu ve kazandığının tadına vararak bir yaşam sürdürmesi ne güzeldir. Aydınlık günlere, nice kitapları okumakla ulaşılır. Her kitap ayrı birer dünyadır.

Öyle ise! Haydi Kitap okuyalım!!!

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 120
Barkod : 9786059069830

Katkıda Bulunanlar

Editör
Pelin Aksu

Kapak Tasarım
Ahmet Bilgehan Arıkan

Odakitap.com
CARADHRAS