sadsad x
asdasd

Korece Öğren - Konuşma Kılavuzu

Türkçe Konu Anlatımlı

Yağmur Gökalp

Pergole Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Korece öğrenmek isteyenler için Korece Öğren çıktı!

  Güney Kore Türk dostu, sıcak kanlı insanların yaşadığı bir ülkedir. Bu güzel ülkeyle çok sayıda ortak noktamız vardır. Ancak aradaki alfabe ve dil farkı buna engel olmaktadır. Bu nedenle bu güzel insanların yaşadığı, şirin ülkenin dilini öğrenmek isteyenler için özenle bu kitap hazırlandı. Korece Öğren kitabımız, Korece öğrenmek istiyorum diyen herkes için temel başlangıç seviyesinde hazırlanmıştır. Yani hiç Korece bilmeyenler için, ilk defa bu dili öğrenecek olanlar ve meraklıları için hazırlanmıştır.

  Korece Öğren kitabımız, Korece öğrenmek istiyorum diyen herkes için temel başlangıç seviyesinde hazırlanmıştır. Yani hiç Korece bilmeyenler için, ilk defa bu dili öğrenecek olanlar ve meraklıları için hazırlanmıştır.

  Kore alfabesi, harflerin karşılıkları ve okunuşlarıyla başlayan kitabımız, Türkçe karşılığına denk gelen dil bilgisi kurallarıyla devam etmektedir.

  Harfler, hece yapıları, ünlü – ünsüz harfler, cümle yapısı, cümle oluşturma, fiiller, sayılar gibi temel başlangıç konularıyla siz de Koreceye başlayabilirsiniz.

  Dört ana üniteden oluşan kitabımız sâde ve öz bir biçimde Koreceye başlamanızı sağlar.

  Her ünitenin sonunda konularla ilgili kelimeler ve alıştırmalarla öğrenilen ünitenin pekiştirilmesi hedeflenmiştir.

  Korece Öğren kitabımız kelime, sözlük kitabı değildir. Tamamen Korece öğrenmeye yönelik temel başlangıç seviyesinde girift olmaksızın kurallarıyla konuşma kılavuzudur.

  Siz de bu güzel ülkenin ve Korelilerin dilini öğrenmek istiyorsanız, bir yerden başlamak için “Korece Öğren” tam size göre.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Haziran 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Korece
  Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 157
  Barkod : 9786257981309

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Yağmur Gökalp

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.