sadsad x
asdasd

Kozmik Aile Düzeni

Kozmik Aile Düzeni

Billur Bahman Memmedli

Motive Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Sadece doğduğunuz aileyle sınırlı olduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kozmik bir düzenin içinde pek çok ailenin parçasıyız.
  Sonsuz evren içinde, nereye ait olduğumuzu ve ailelerimizi tanıma zamanı geldi.

  Kozmosta ve gezegenimizdeki canlı ve cansızların hepsi, insan dahil, hologramın fragmanları veya hologenetiğiyiz. Mirasımızı içimizde taşıyoruz. Yolculuğumuz küçücük enerji parçacıklarıyla (enerji tohumları) başladı. Onların görevi kendi bilinci ve bütünün bilinci arasında iletişim kurmaktır. İnsanlarla bu iletişimi kalp sayesinde kurar. Çünkü “Kalp, her şeyi gören ve işiten bilgedir. Büyük Kozmik Ailemiz olduğunu bilir. Ailenin, sadece kendi doğduğumuz aileyle sınırlı olmadığını devamlı bize fısıldar.

  Kalp Bilgeliği sonsuza açılan kapıdır ve bize o kapıyı açacak, tüm yanılgılarımız sona erecek. O kapıdan içeri adım attığımızda Birlik içinde akan sevgiden hiçbir zaman ayrılmadığımızı, hep ondan beslenerek ve yardım alarak dünyada olduğumuzu fark ederiz. Her şeye kadir olan gücü yüklenip o güçle kapıdan çıktığımızda, maddi dünyaya uyanmış oluruz.

  Karanlığının içinden çıkmayı başaranlar, yolculuklarına devam ederek onun sakladığı miraslarına ulaşırlar ve diğer insanlara karanlıktan çıkmaları için ışık tutarlar.

  Elinizde tuttuğunuz “Kozmik Aile Düzeni” kitabı size uyanış yolculuğunda destek olacak. Bilge ve Usta olan Kalbimizin kapılarını Sonsuza açarak, ait olduğunuz büyük ailenin farkına varmanızı böylece hakiki Sevgiyi tatmanızı ve özlemin bitmesini sağlayacak.
  Kozmik ailelerin bir araya toplanması gezegenimize çok yüksek enerji akışı sağlar. İnsanın içine barış doğar, beden sistemlerinin, dokularının ve hücrelerinin derinliklerine nüfus eder. Evrensel yasalara göre barış içimizden dışarı akar ve dalga dalga yayılır.

  Kalbin sonsuza açılan kapısından geçerek, hepimiz bir gün sevgi çatısı altında buluşacağız.
  Kozmik Aile Düzeninin içinde buluşma niyetiyle.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Temmuz 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 276
  Barkod : 9786258028218

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Billur Bahman Memmedli

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.