YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Kur’an Penceresinden İnsan ve Mutluluk Yolları

Recep Öztürk

Gülhane Yayınları

%35 indirim
11,50 TL 7,47 TL
Tükendi

Kendimizi tanımak, içimizdeki fırtınaların sebeplerini anlamak, davranışlarımızın kaynağını keşfetmek, hayatın sırlarını bilmek ve kendi değerlerimizi öğrenmekle olur.

Elinizdeki bu kitap, bize bizi yüce kitabımız Kur´an´ın değerlendirmeleriyle anlatmakta, kendi kendimize cevabını bulamadığımız sorularımızın cevaplarını vermektedir.

Tarih ve günümüz toplumlarının davranış biçimlerini, olumlu ve olumsuz oluşunun kaynaklarını, insanın Allah katındaki değerini, kainatta kendisine biçilen görevleri bir çırpıda okuyacak, sonsuz mutluluk veya felaketlerin kaynağına inebileceksiniz.

İnsanın övülen yönleri, zaaf noktaları, sonsuzluk arzuları, sevgileri, cimrilikleri, cömertlikleri, bencil tarafları, nankörlükleri, feragat ve fedakarlıkları, korkuları, ümitleri ve üzüntüleri, ihsanları, ikramları ve daha birçok yönleriyle önümüzde olacak.

İnsanın yaratıcısıyla ilişkileri, insanlarla olan sosyal birliktelikleri, hakları, haksızlıkları, saadete ulaştıran yollar, bedbaht eden davranışlar, cennette kavuşacağı nimetler veya cehennemdeki göreceği cezalar, hep Kur´an ışığında gözlerimizin önüne serilecek ve kendimize çeki düzen vermemize yardımcı olacaktır.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2011
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 15,00 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 317
Barkod : 9786055914035

Katkıda Bulunanlar

Hazırlayan
Hüseyin Kader

Odakitap.com