sadsad x
asdasd

Latin Amerika'dan Türkiye'ye Devrimci Kavga

Kolektif

Derleniş Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Sait Kıran Yoldaş’ın Açılış Konuşması

  İnsanlığın Yüzakı Küba ve Venezüella İnancın, kararlılığın simgesi Castro Yoldaş’ın ülkesi Küba’nın Büyükelçisi Sayın Ernesto Gomez Abascal Yoldaşaramızda!.. Hoş geldiniz!
  (Alkışlar… Viva Cüba… Viva Sosyalismo…)

  Küba’nın 40 yıllık ABD ablukasına rağmen dimdik ayakta durmasından etkilenerek Latin Amerika’dan sol rüzgârlar estiren, ABD’nin kâbusu Hugo Chavez Yoldaş’ın ülkesinden, Venezüella’dan Büyükelçilik Maslahatgüzarı YoldaşRaul Betencourt Seeland aramızda!.. Hoş geldiniz!
  (Alkışlar… Kahrolsun Emperyalizm… Yaşasın Sosyalizm…)

  Değerli konuklar,
  Kısaca programımızdan söz etmek istiyorum. Bildiğiniz gibi, Küba Komünist Partisi’nin daveti üzerine bir Parti heyetimiz, Küba’yı ziyaret etti, 24 Şubat-3 Mart 2008 tarihleri arasında resmi bir ziyarette bulundu. Yoldaşlar, bu heyetin yaptığı görüşmeler hakkında, kısa bir bilgilendirme sunmamı talep ettiler. Bugünkü etkinliğimizde ilk olarak bu konudaki, Küba ziyareti konusundaki, değerlendirmelerimizi, raporumuzu sunacağız.

  Ondan sonra yoldaşların hazırladığı sinevizyon gösterisi var.

  Bu iki sunumdan sonra Konferansımıza başlayacağız.

  Sayın Küba Büyükelçisi Ernesto Gomez Abascal Yoldaş, Venezüella Maslahatgüzarı Raul Betencourt Seeland Yoldaş ve Partimiz Genel Başkanı Nurullah Ankut Yoldaş’ın katılacağı Konferansı gerçekleştireceğiz.

  Programımızda, sürenin biraz uzun olmasını da göz önünde bulundurarak, Sayın Küba Büyükelçisi Ernesto Gomez Yoldaş’ın konuşmasından sonra, 15 dakikalık bir ara vereceğiz. İkinci turda, Sayın Venezüella Büyükelçiliğinden Maslahatgüzar Yoldaşla, Genel Başkanımız size seslenecek.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Aralık 2018
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 19.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 142
  Barkod : 9789757346340

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Kolektif

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.