sadsad x
asdasd

Liderlik: Efsaneler ve Gerçekler

Jeffrey Pfeffer

Peta Kitap

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Liderlik; milyarlarca dolar yatırım, binlerce kitap, liderleri geliştirmeye odaklanan yüz binlerce blog ve konuşma ile muazzam bir girişimdir. Oysa gerçeklere dönüp baktığımızda çalışanların iş ilişkilerinin kesildiğini, üst düzey liderlerin sürekli olarak değiştiğini, kariyer aksamalarını ve başarısız olan liderlik gelişim çabalarını görüyoruz.
  Liderlik: Efsaneler ve Gerçekler’de Jeffrey Pfeffer, liderlik endüstrisine parlak bir ışık tutarken, neden başarısız olunduğunu ve nasıl yeniden yükselinebileceğini gösteriyor. Liderlerin dürüst, özgün ve mütevazı olmaları, doğruyu söylemeleri, güven inşa etmeleri ve başkalarını da önemsemeleri için kendilerine verilen talimatlarla ilgili tüm yanlışlıkları ortadan kaldırıyor. Liderlikle ilgili pek çok hikâye ve efsaneyi farklı bir bakış açısıyla ele alarak kanıtlara daha bilimsel yaklaşıyor ve insanlara, kariyerlerine rehberlik edecek daha iyi bilgiler sunuyor.
  Sosyal bilimlere dayanan ve yönetimi geliştirmek için pratik örnekler ve tavsiyeler veren Liderlik: Efsaneler ve Gerçekler, okuyucuları gerçeği kabul etmeye ve ardından, kendilerini ve dünyayı daha iyi hâle getirmek için bu gerçekleri kullanmaya teşvik ediyor.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Temmuz 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 1. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 260
  Barkod : 9786257232333

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Eda Pak

  Yazar Adı
  Jeffrey Pfeffer

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.