YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Memleket Değerlerimiz

Sılaya Dönüş Aslına Rücü

Recep Akın

Arı Sanat Yayınevi

%33 indirim
35,00 TL 23,45 TL
11 adet stoklarımızda

Sılaya Dönüş Aslına Rücû
Recep Akın

Değerli okuyucularımız,

Bu kitapla güzellikler ülkesi, cennet vatanımızın coğrafi ve doğal güzelliklerini, tarihini, kültürlerini mümkün olduğu kadar sizlere anlatmaya, yazmaya çalışacağım.

Üç tarafı denizlerle çevrili olan cennet vatanımızın bu güzelliklerinin yanı sıra daha birçok özelliği bulunmaktadır. Ülkemiz insanlığın ve dinlerin ortak merkezi olan bir coğrafyada bulunması nedeniyle farklı açılardan kültür merkezi konumundadır.

Takdir edersiniz ki ülkemizin değerlerinin tamamını eserimize sığdırmak mümkün değildir. Birçok alanda sahip olduğumuz birikime rağmen değerli hemşerilerimizin bir kısmı ülkesinde olan güzellikleri unutarak, ciddiye almamaktadır. Avrupa hayranlığı nedeniyle cennet vatanlarındaki tatil yerlerini bilmemekte veya unutmaktadırlar. Deniz, yayla veya kültürel gezilerini rahatlıkla yapabilecekleri yerler varken yaşamlarını yurt dışında geçiren bu memleketin öz evlatları bulunmaktadır.

Şanlı tarihimize baktığımızda, şu anda ziyaret dahi etmediğimiz topraklarımız hangi şartlarda bize vatan olarak emanet edilmiştir? Bizler tarihimizi bilmezsek, bizlere emanet edilen coğrafyamızı gelir başkaları çizer.

Bunun için ülkemizin 81 il ve ilçesinde görülmesi ve ziyaret edilmesi gereken yerler hakkında kısaca bilgi vermeye çalıştık...

En iyisi okumak, okumadan olmuyor

“İstikbal göklerde olsa da diriliş köklerdedir.”

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 440
Barkod : 9786257018203
Odakitap.com